Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hánytatás mért nem jó...

A hánytatás mért nem jó fogyókúrás módszer?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 14:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%

Létezik olyan ember, aki szeret hányni? Mert én utálok, sose tenném szándékosan, elég akkor, amikor beteg vagyok, sőt, sok is.

Felmarja a torkot, a sok hányás még tönkre is teheti az egész nyelőcsövet.

2009. szept. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%

1. Mert hányás közben a szervezeted nem "válogat" az is kijön, aminek benn kellene maradnia, szóval az értékes tápanyagok, vitaminok, stb..

2. Mert ahogy már írták a sok hányás felmarja a nyelőcsövedet. Emellett megterheli a gyomrodat és a rekeszizmodat is.

3. Mert futni, úszni, bicajozni, tornázni, vagy csak sétálni egyet a jó időben kevésbé rossz és megterhelő, mint egyfolytában hányi. Arról hogy nem olyan undorító már nem is teszek említést.

2009. szept. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

Ha bulémiás leszel (azaz hánytatod magad), könnyen lehetsz anorexiás, és az anorexiából nincs visszaút.

A bulémiás emberek 90%-a már nem tudja abbahagyni a hányást, akkor sem amikor már nem akar hányni.


(Épp tegnap volt róla szó biológia órán!)

2009. szept. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
nem értem miért olyan nehéz naponta futni 1-2 kört vagy menni 1-2 kört a biciklivel :) én mindennap megyek 1 kört cangával a faluba és ez mellett 5x eszem naponta keveset és egészségeset és már fogytam is 6 kilót :D és sokkal jobb a közérzetem is :D mostmár nem kell fogynom ugyanis pont ennyit szerettem volna fogyni de továbbra is így élek.Ez a helyes.
2009. szept. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
Ja sok bulimiás mondja, hogy eleinte hánytattam magam, aztán már nem kellett, jött magától. Hát jó lehet.. Na meg a fogaidat is tönkre teszi.
2009. szept. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Azért mert mahar vissza jönnek a kilók és néha már nem lesz szived hányni és akkor szaladnak vissza.(tudom mert tökjo volt hamar lefogytam 52-kg-ra 68-rol aztán most abba ahgytam egy kicsit és megint 60-vagyok:(
2009. szept. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
És talán a legfontosabb: a szívedet is tönkreteszi.
2009. szept. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Azért gondolkoztam el a dolgon! Mert futok minden este 3-4 km-t,ha tehetem egész nap ide oda mászkálok,és felülést is szoktam csinálni,e-mellett szeretek táncolni is! DE nem tudok lejjebb menni 54 kilóról! :S És ezeket a különleges diétákat meg nem tudok megcsinálni...hogy egyik nap ezt másik nap azt egyek....anya nem fogja ezeket megcsinálni nekem mert ők ilyen diabetikus dolgokat nem akarnak enni nekem külön meg nem fog főzőcskézni :S
2009. szept. 12. 15:23
 9/26 anonim ***** válasza:
82%
Miért nem vagy megelégedve az 54 kilóddal?
2009. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%
bocsi megkérdezhetem hogy hány cm vagy? és hány éves? egyébként te magad is megtudod csinálni "ezeket a diabetikus dolgokat" ugyanis pofon egyszerü megcsinálni a zsebpénzedet meg suli büfé stb helyett költsd arra hogy leglább magadnak egészséges dolgokat vásárolj.Nyugi az én szüleim is ilyenek , nálunk sincs soha semmi egészséges otthon de én is erre költöttem a zsebpénzt általában és nekem bevált, Fogytam is.
2009. szept. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!