Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2000 kcal megfelelő nekem?

2000 kcal megfelelő nekem?

Figyelt kérdés

Heti 3 súlyzós edzés, ha ráérek akkor szobabicikli vagy kocogás jó időben. Nem fogyni akarok, csak tartani a súlyomat. Azért kérdezem, mert ebbe a 2000-be van egy kis csoki is vagy valami ilyesmi cukros dolog:)

19F 85kg 188cm


2013. márc. 5. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

" Azért kérdezem, mert ebbe a 2000-be van egy kis csoki is vagy valami ilyesmi cukros dolog:) " - Hát ezért kár kérdezni. Valószínűleg az a csoki vagy cukros dolog amúgy sem kerülne ki az étrendedből.


Amúgy igen, a 2000 kcal semmiképpen nem sok, viszont kevésnek lehet, hogy kevés. Magas vagy, feltehetőleg átlagosan izmos is és rendszeresen sportolsz. Egy nő napi átlaga lehet 2000 kcal körül, férfiaknál ez mehet 2500-ig ( akár tovább is, de ott már jelentős izomtömeg is kell legyen ).

2013. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nincs jelentős izomtömegem, elhízott voltam, és súlyzós edzés+aerob+diétával lefogytam, annyi izom van rajtam ami a súlyzós edzések végett jött, de ugye a diéta alatt nem túl sokat jelent ez:) Szóval a jelenlegi alakommal (ez kicsit nőiesen hangzik XD) meg vagyok elégedve, ezt nem akarom elrontani, ezért ugye a sportot folytatom (egyébként is jó elfoglaltság), viszont az étrenden lazítani szeretnék, és erre a napi kalóriaszabályzást tartom a legmegfelelőbbnek:)

Köszönöm a választ!

2013. márc. 5. 20:10
 3/3 anonim válasza:

[link]


Ajánlom ezt az oldalt, itt pontosan ki tudod számolni mennyi a kalóriaigényed!

2013. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!