Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 napja! Csak! Tejbegrízt,...

3 napja! Csak! Tejbegrízt, rántottát, pudingot, tésztát, nokedlit és banánt eszem. Hogy lehet, hogy megmaradt az eddigi súlycsökkenés?

Figyelt kérdés

A számba terjedt el főleg a betegségem és ezrét nem bírok semmit enni amit rágni kell, szinte csak folyadékot bírok és semmiféle kemény dolgot, nehogy felsértse a szájpadlásom. A lényeg, hogy betegség miatt ehetek csak és kizárólag ilyen ételeket reggeli-ebéd-vacsora

Eddig kb havi 3-4 kilót fogytam és ugyanolyan súlycsökkenést veszek észre most is, a 3 nap alatt -0,5kg.

Nem arra vagyok kíváncsi, hogy túl gyors a fogyókúra, mert az én 32es BMI-mmel igazán nem gyors ez a tempó.

Tehát hogy lehet, hogy a JELENTŐS étrendváltozás nem volt hatással?

14l


2013. márc. 6. 20:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És mézzel-citrommal ízesített gyümölcsteát iszom az ízesítetlen helyett, ugyanúgy 1,5-2litert, talán picit többet is éhségcsillapítás miatt
2013. márc. 6. 21:01
 2/11 anonim ***** válasza:
Valószínű a betegség miatt kevesebbet eszel.
2013. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

Varázslat, még fiatal vagy.


Az kamu, hogy csak ilyeneket ehetsz. A tojáson és a banánon kívül csak állati fogyasztásra alkalmas kaját ettél, az emberek viszont a történelem előtti időkben emberi ételeket ettek. Függetlenül attól, hogy éppen volt-e valami száj betegségük, sérülésük. Tehát a tejbegrízt, pudingot, tésztát aranyos, de nem lehet megideologizálni :)))

2013. márc. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Éhségcsillapításra ne igyál, hanem egyél. Ha már normális kajákat nem tudsz, akkor olyat amit eddig ettél. Az a havi 3-4kg nagyon sok, már az izom sejtek is bomlanak.

A kérdésedre válaszolva, mit értesz az alatt, hogy a JELENTŐS étrendváltozás nem volt hatással? Amíg rendesen tudtál enni, addig nem fogytál, vagyis szerintem nagyon is hatással volt :)

2013. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves taplalkozasharcmuves! Nem az, hogy nem ehetke, csak a szám belülről fáj és éget, mintha sok-sok aftám lenne egymás meleltt az egész számban és ezért nagyon fáj, ha bármi keményet eszem és nem vagyok mazohista
2013. márc. 6. 21:32
 6/11 anonim ***** válasza:

kedves kérdező nem kell ám lemondani a keményebb dolgokrol se (amugy se egészséges ez az étrend)


mikor vakbél műtétem volt én se ehettem szilárd ételt az első napokban. ezt a kórházban úgy oldották meg, hogy csináltak krumplipüré (ami ugye pépes) plusz rántott húst, és a rántott húst fogták és ledarálták hús darálóval (te akár turmixolhatod is..) komolyan ugy nézet ki mint a gesztenye massza csak éppen rántott hús íze volt :D


a súlycsökkenés meg igenvalószínű hogy a betegség miatt. (illetve a 3 nap az nem igazán mérvadó)

2013. márc. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó: a turmix jó ötlet,köszi.

Én nagyon hízékony vagyok tehát 3 nap alatt ilyen étrend mellett -0.5 helyett plussz 1 kilósnak kellene lennem

2013. márc. 6. 21:54
 8/11 anonim ***** válasza:
igen, de általában betegség esetén az ember fogyni szokott (kivéve a pajzsmirigy rosszul müködésénél illetve cukorbetegségnél)
2013. márc. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert nyilván nem nagy mennyiségben etted ezeket a dolgokat, tehát kalóriában nem vittél be sokat.
2013. márc. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 poiu ***** válasza:
Igen, turmix, leves. A fél kiló semmit sem jelent, valószínű pl. hogy ezeket az ételeket gyorsabban emészted, kevesebb anyag marad benned a mérlegeléskor, de ettől még akár hízhattál is zsírból.
2013. márc. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!