Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap múlva lesz az osztályt...

1 hónap múlva lesz az osztálytalálkozóm. Mivel érhetném el, hogy egy kicsit lemenjen addigra a hasamból?

Figyelt kérdés

5 hónapja szültem, és előtte sem voltam eg nádszál, de egy 90 naposnak köszönhetően a hasam az teljesen lement a terhesség előtt. Jó lenne ha most 1 hónap alatt egy picit lejjebb menne... (már nem szoptatok, bármi jöhet...)

Elmenni itthonról a baba mellől nem nagyon tudok, csak itthoni testmozgás jöhet szoba. Mit egyek - ne egyek? Milyen mozgásforma van, ami hatékony hasra? (ennyi idő alatt, kb napi 30 perc ráfodítással) Van Norbi és Pilates dvd-m... (mást is tudok letölteni ha van tipp...) Minek álljak neki?


2009. szept. 14. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, minimalisat egyel, rengeteget igyal (ha otthon vagy ugyis tudsz a wc-re menni gyakran, nem gond)teakat, vizet.

Pekarut felejtsd el.

Mozogj mindennap, mindegy hogy mit, a lenyeg, hogy mozogjal, azt amit te szeretsz, amit meg tudsz csinalni.

Nekem a nem eves segit.

2009. szept. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
szerintem túlreagálod. gondolom nem fiúzni mész oda. aki szült az általában felszed pár kilót, nem hiszem, hogy szégyelned kellene, hogy most ezen görcsölj 1hónapon át.
2009. szept. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én teljes szívből ajánlom Béres Alexandra 21 napos diétáját. Ez nem csak kamu, én kipróbáltam és valóban lement 3 hét alatt a 6 kiló - igaz minden betűt betartottam. Megérte, mert mindenki agyon dicsért, helyrelibbent az önértékelésem. 2 hónapja csináltam végig, de most is belevetem magam újra. Látogass el a beresalexandra.hu-ra, ott mindent megtalálsz! Sok sikert!

Dögös leszel!

2009. szept. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A 2. válaszolónak üzenem, hogy nem túlreagálom, nyilvánvalóan nem 20 kilóval akarok könnyebb lenni, és dögös szexistennőnek kinézni, majd felszedni az osztály összes fiúját egymás után... egyszerűen csak szeretném jól érezi magamat a bőrömben (osztálytalálkozótól függetlenül is), és 3-4-5 kilótól megszabadulni, hogy ha leülök, ne türemkedjen ki a hasam a nadrágomból... Nem azt kérdeztem hogy szerintetek szükséges e, hanem hogy hogyan segítsek magamon (nem hiszem hogy nagy bűn lenne, ha mozogni szeretnék, úgy hogy hatásos is legyen...)


A 3. válaszolónak külön köszi, igazán hasznos választ kaptam!!

2009. szept. 14. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!