Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mozgás és a folyadék (napi...

A mozgás és a folyadék (napi 2l) biztosíték arra hogy nagyobb súlyfelesleg (20-30kg) leadása után nem fog lógni a bőröm?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,alkat függö a dolog,bár láttam olyat aki igy tett és nem lógott rajta semmi.
2013. márc. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá biztos módszer elvileg, DE ha így teszel és heti 1 kg nem fogsz többet akkor tud alkalmazkodni a bőröd. Halottam még olyanról, hogy hideg-meleg zuhany váltása, testápoló használata.
2013. márc. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha 20-30kg-t adsz le rövid idő alatt, akkor a bőröd nem fogja tudni követni a változást és ezen már a testápoló se segít, csak a plasztikai sebész.
2013. márc. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy hány éves vagy, milyen mozgást végzel, és mennyi idő alatt fogysz. Minél fiatalabb vagy, minél többet mozogsz és több folyadékot iszol, és minél lassabban fogysz, annál nagyobb az esélye hogy lógni fog. Nekem volt egy 20 kilós fogyásom, ami kb. 4 hónap alatt ment végbe, 100 kilóról fogytam le. Reggelente futottam, néha egy kis torna, nagyon kemény mozgás nem nagyon volt. Így egyáltalán nem látszott semmi a bőrömön, olyan volt mint előtte. Ha így csinálod neked sem lesz. Annyit még hozzátennék, hogy a két liter kevés. Én most megint 100 körül vagyok (azért négy év alatt szedtem vissza, mert sajnos imádok enni), de napi 4 liter folyadékot fogyasztok, ami jelenleg minimum. Rá kell szoktatnod magad, mindig legyen nálad egy nagy flakon, és egész nap kortyolgasd. Ajánlom a zöld teát, anyagcseregyorsító, zsírégető, bőrfeszesítő hatása van, tapasztalatból mondom. Ja és szénhidrát helyett rengeteg zsírszegény fehérje, ami az izmokat építi. Sok sikert!
2013. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az elején úgy értettem hogy NEM fog lógni! bocsánat az elírásért :D
2013. márc. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. márc. 16. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!