Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minél tobbszor egyek ha...

Minél tobbszor egyek ha fogyni akarok?

Figyelt kérdés

Marmit: minell tobbszor keveset vagy minel kevesebbszer normal adagot?

En eddig azt csinaltam: raggeli, ebed es 18:00 utan nincs vacsora

eSzoktam csinalni feluleseket. Nem percre megyek hanem szamra: 40 db este es reggel. Ezzel nem sok sikert ertem el, de nem hizok tovabb mar 3 honapja... Mit kene csinaljak? Nincs sok idom, mit kene mozogjak? Napi egy oram van, de annyit nem tudnek futni...



2013. márc. 17. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
A diétás adagot kell elosztani 5-7 részre, felülés maradhat egybe 40 db helyett inkább 4x10 de lehet 4x16,14,12 is, mellé mehet lábemelés is, de ez inkább az izommegtartást segíti elő (nem tesz rosszat feszesség tekintetében), de zsírégetésnek aerob menjen, ha edzettlen vagy akkor egy gyors séta is ebbe a tartományba esik, ez edzettségi szint függvénye, a lényeg hogy lihegj ugyan, de ne a tüdődet kiköpve zihálj, úgyis lehet mondani hogy még tudj beszélni ilyenkor.
2013. márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen en eleg eddzetlen vagyok... Szoktam kutyatsetaltatni kb 3 km
2013. márc. 17. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!