Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók és testépítők?...

Fogyókúrázók és testépítők? Nálatok, hogy fogadta a család az életmódváltást? Főleg fiatalabban vannak itt akik kérdezni szoktak, és elsősorban hozzájuk szól a kérdés aki anyuval/apuval lakik?

Figyelt kérdés

pl mindennap rizs-csmell-ezt nálatok hogyan tolerálják, hogy mindennap külön főzni, külön vásárolni

nálam nagyon rosszul megy a dolog, mit lehet ilyenkor tenni

még a súlyzóm is elkell dugni az ágy alá, hogy ne vegyék észre, mert szólnának vagy nevetnének rajtam

ettem zabkását erre apu megszólalt, hogy régen a lovak ettem zabot arra kér hogy majd az éjjel ne nyerítsek

ezek nekem rosszul esnek, mit lehet ilyenkor tennI/mondani


2013. márc. 17. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Vond szépen kérdőre apádat (persze normális stílusban), hogy neki miért jó, ha téged piszkál meg sérteget, amiért azt eszed, ami neked ízlik.
2013. márc. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindig is lesznek furcsán néző emberek... A saját családom elfogadta, sőt, érdeklődik és pár dolgot már ők is megszerettek (zabkása, túrógombóc, túrókrém). De a barátom anyja, az anyós az mindig keresztbe tenne nekem. Mikor megyek direkt fánkot süt lángossal, és egy nap hússzor is megkínál, én meg hússzor elmondom hogy nem kérek. Persze én vagyok az anorexiás, mert lemertem fogyni 9 kilót. Míg közben ő sír, hogy meghízott... Melóhelyen is furcsán néznek a dobozomban a brokkolira meg a halra (tudnám miért?). A magyar nép lisztes, cukros, zsíros kajákon nevelkedik, ezért furcsa ez. Belegondolni is rossz, hogy a rengeteg pogácsa, süti, tészta miatt néztem ki úgy ahogy, nem tudom felfogni, hogy élhettem ennyire lesz.rva, mit eszek. Ki kell állni magadért, mindig rigolyásnak fognak nézni. A legtöbb ember diétája inkább ezért bukik meg, nem is saját maga miatt. Mikor mondod, hogy nem kérsz, de erőszakoskodnak, mintha attól lenne nekik jobb, hogy letoltad azt a k.szott süteményt.
2013. márc. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amúgy meg: http://www.youtube.com/watch?v=NyB5Wm-IzTE

Gondolj arra, mekkora szívességet teszel magadnak ezzel, illetve világosítsd fel őket a táplálkozásod pozitív hatásairól.

2013. márc. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Velem ugyan ez van. Én most 64 kg 13 éves és leszeretnék fogyni kb 10-12 kg-ot. Anyumék azt mondják, hogy elég kb 3 kg-ot fogynom, de én úgy nem érezném jól magam. Sokkal többet szeretnék mozogni/edzeni és egészségesen táplálkozni, de apum folyton kiröhög, meg azt mondja hogy nem vagyok normális. Ha kell még a kaját is megvenném magamnak, bár jobban szeretném ha megértőek lennének és egészséges ételek lennének étkezésekre...A suli végére szeretnék lefogyni és ha sikerül, akkor annyit azért szeretnék hallani a szüleimtől,legfőbb kép apumtól/hanem is támogat/,hogy "büszke vagyok rád"...Remélem segíthettem :)
2013. márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell velük foglalkozni, az átlag szülő, sőt ember, mondhatjuk hogy hülye a témához. A legrosszabb meg az hogy ennek ellenére okosnak gondolják magukat, és osztják az észt.
2013. márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Hát én a rizset meg a zabot nem nevezném egészséges táplálkozásnak, de te tudod...
2013. márc. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem eszem se rizst, se zabot, hizlalnak, tömény CH.

Amúgy mióta látják az eredményt senkinek egy szava nincs, max a nagyiknak, hogy jaj egyél még. :D (Fogytam, 17 kilót eddig)

2013. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én eszek zabot, szerintem annyira nem hízlal, mert nagyon kevés is elég ahhoz, hogy eltelítsen, és utána órákig nem vagyok éhes. Biztosan nem a legjobb kaja, de nekem pl reggelire ez vált be a legjobban.

Nekem normálisan fogadták, főleg, hogy a tesómmal közösen kezdtünk el fogyózni. Mondjuk én nem várnám el, hogy külön főzzenek nekem - nem is lenne pofám ilyet kérni. Ha enni akarok, csinálok magamnak kaját. Valamint nem eszek naponta csirkemellet, nem vagyok milliomos. Eddig is csak ezt a húst voltam "hajlandó" megenni, szóval ez nem újdonság. Zöldség, gyümi mindig van itthon egyébként is, most kicsivel több.

Az viszont elég gáz, hogy téged cikiznek emiatt:/ Gondolom, a családod távol állnak az egészségmániás, testtudatos emberektől. Ez a súlyzó-dugdosás is elég kiakasztó, meg a zabos beszólása apukádnak.

2013. márc. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nemtom mit élvez benne, dettó az én apám is ilyen volt. Nyílván van benne egy jó adag kisebbségi érzés. Vagy leülsz vele beszélgetni és megkérdezed tőle nyíltan mi a baja veled, mert ez neked rosszul esik. Ez teljesen egyenes. Vagy elfogadod a reakcióit és nem reagálsz rá. Mindenképpen érdemes megoldani valahogy mert frusztrált leszel. Ja és ne hagyd abba, ne bátortalanítson el más emberek reakciója, legyél süket.
2013. ápr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!