Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi két csomag kétszersült,...

Napi két csomag kétszersült, plusz zöldség-gyümölcs, virsli kombinációja hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Most számoltam ki, hogy egy cs. édesített kétszersült (amit imádok), 600 kalória. 2 cs = 1.200 kalória. Emellett nyers zöldség-gyümölcs, és 4 db virsli pár napig? Mi a véleményetek? (ez azt hiszem, menne, mert imádok mindent). És kétnaponta 30 percet kocogok.
2009. szept. 16. 13:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia!szerintem a két csomag helyett tényleg elég lenne 1 is,és a virsli is jó,csak ne sokat,max 2 db-ot egyél ,é változatosabban kéne ,mást is..mondjuk túrt,zsírszegényt,meg joghurtot,meg halat,ezek sokkal egésségesebbe,mint a kétsersült.A zöldség-gyümölcsöt jó,hog nem hagyod ki,sok sikert!
2009. szept. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Már miért hanyagolnám az írást? Azért mert egy elbutult háziasszony azt mondta? Ugyna, mit képzelsz te magadról. Sajnos az emberek a szép stílusból legtöbbször nem értenek, muszáj durván fogalmazni, tehát a virsli SZAR. Ennyi. Aki ezt megérti, annak már tudtam segíteni, és az a cél. Sajnos te erre nem vagy képes, de nem is baj, a hülyékre és a gyengékre nincs szükség hosszútávon.
2009. szept. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen, köszi, hal és tejtermék is van a repertoárban természetesen, azt lefelejtettem az indítóban. Azt hiszem sikerült megtalálnom azt a "menüt", amivel jól érzem magam, és kalóriában is megfelelő. És lám, a kocogás is könnyebben ment már! :))
2009. szept. 17. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!