Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan kövér ember,...

Van itt olyan kövér ember, aki nem betegség miatt lett elhízott és jelenleg elégedett a testével?

Figyelt kérdés
Ennyire nincs az emberekben akaraterő, kitartás, bezzeg kifogás az rengeteg! :D:D:D:D:D
2009. szept. 16. 16:57
 1/5 anonim válasza:
61%
van..én..163 cm vok és 62 kiló..és elégedett.XD
2009. szept. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
46%
Ennek a kérdésnek mi értelme?
2009. szept. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az hogy kíváncsi vagyok
2009. szept. 16. 17:10
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Nem csak betegségtől, vagy életmódtól függ, hogy ki milyen alkatú, hanem a genetikai adottságoktól is => anyagcsere gyorsasága, raktározásra való hajlam, stb. Ez nem kifogás, ez tény. Volt ilyen kísérlet is, hogy embereket azonos kajával etettek és nem mozoghattak. Egységnyi idő alatt egy részük másfél kilót hízott, a másik véglet meg 10-15-öt.


Sajnos ez utóbbi kategósiába tartozó embereknek százszor több energiát kell fektetniük abba, ha nem akarnak bálna mméretűre hízni, mint annak, aki nem hajlamos hízásra.


Az igazság, mint mindig, a két véglet között van, az sem jó, ha a kövér csak hárít, hogy nem tehet róla, blablabla, de az sem jó, ha elfelejtjük, hogy nem azonos biológiai feltételekkel indulnak neki az emberek az életnek. Előbbit még azt mondom, hogy meg tudom érteni, bár nagyon káros szemlélet a kövérre nézve is, utóbbi viszont korlátolt, gonosz, kárörvendő emberek viselkedését szokta jellemezni és nincs rá semmi mentség.

2009. szept. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyám.165cm és 85 kg és tök boldogan zabálja a csokit és zabál.
2009. szept. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!