Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy kibírjam a...

Mit tegyek, hogy kibírjam a hizlaló kaják csábítását?

Figyelt kérdés

Már egy ideje szeretnék fogyni, de nem igazán megy, mert valahányszor kajával kapcsolatos dolgot látok, vagy tudok, egyből megéhezek és mindig csak este.

Reggel alig bírok bármit enni, pedig szeretnék, aztán délután minél többet eszem, annál éhesebb vagyok. Ráadásul mindig akad itthon valami olyan kaja, ami hizlal és megkívánom. Állandóan az éhhalált érzem, mert tudom, hogy nem ehetek abból, amit szeretnék és talán ezért azt érzem, muszáj ennem. És a diétás kaja sose elég, bár este már azt se kéne.

Mit tegyek, hogy ne érezzek éhhalált és akár simán kihagyjam a vacsit is, mert így sose fogok lefogyni, pedig most már muszáj?



2013. márc. 20. 13:31
 1/1 anonim válasza:
Én évekig nem tudtam lefogyni a rossz módszerem miatt! Utána rájöttem, hogy reggelizni kell, majd napközben kell kevesebbet enni, inkább többször keveset, és nem szabad éhezni! Mindenből lehet enni mértékkel és sportolni kell sokat!
2013. márc. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!