Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyok (a betervezett)...

Ha fogyok (a betervezett) 10-12 kilót, akkor halványodhat a narancsbőröm vagy a barázdák?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég kezdtem bele a "tiszta étkezésbe", valamint megnöveltem a sportolási arányomat. Egy hónap után nagyon szépen mutatja a mérleg és a ruháim is az eredményt, bár ugye én még annyira nem veszem észre magamon, hogy fogytam.

Van azért narancsbőröm és kicsi barázdák a combomon - ezek halványulni/csökkeni fognak az életmódváltás után?

1-2-3 hónap után már láthatom a változást?

Köszi

22L 178/70



2013. márc. 21. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon figyelj arra,hogy lassan fogyj,mert a bőr nehezebben húzódik vissza mint amilyen ütemben a zsír távozik.Sok folyadékot igyál,A és E vitamin is hasznos.Használj bőrfeszesítő krémeket reggel-este rendszeresen.Végig tornázz,izmosíts,ha nincs cukor bevitel és sok a folyadék sokat csökken a narancsbőr,striákat hegkezelő géllel halványíthatod,de sajna az nem tűnik el.Ha sikerül a fogyás,tartsd a súlyod minden áron mert ahogy korosodsz egyre nehezebb lesz tartani a formád. Sok sikert! 39/N.
2013. márc. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

a narancsbőr zsír.

ahogy csökken a testzsír%,úgy fog eltűnni a narancsbőr.

amint ideális tartományba csökkented-ennyi idősen 18,20%-a testzsírt el fog tűnni.

a krémek,meg hasonló butaságok nem égetnek kalóriát,nem hoznak létre kalóriadeficitet,nem csökkentik a testzsírt,hatástalanok.

a nők megtévesztését szolgálják.

2013. márc. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm Nektek, így reménykedek:)

Nem szeretnék gyorsan fogyi, a 10 kilót olyan fél év alatt terveztem be, a narancsbőr-mentességet viszont a bikiniszezonra:)

2013. márc. 21. 23:14
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Hatásosak a krémek,masszírozással együtt a nyirokrendszer pangását megakadályozzák.Csak diétával nem tűnik el,sok mozgás és jók a kencék,szőlőmagolaj,feszesítő krémek.Nem duma,tapasztalat.
2013. márc. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A krémek lótúrót sem érnek.

A váltott zuhanyt pedig csak egészséges, tehát ne szívbeteg, nem ájulós embereknek ajánlják.

2013. márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Meglesz a táplálkozásnak és az edzésnek a hatása.


Krémekkel ráérsz akkor foglalkozni, hogy ha az egészséges életvitel nem használ. Igazából használni fog, de legalább nem költesz felesleges krémekre.


A testedzés és a megfelelő táplálkozás pont azokat szolgálják, amiket a krémek nemigen érnek el.

2013. márc. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pasik írjanak már véleményt prosztata problémával kapcsolatban pl....,-mert,hogy narancsbőrük nincs,úgy,hogy fingjuk sincs a dologról,-maximum anyucit kérdezhetik a témában,vagy a barinőt aki 50kg 20-éves és soha sem volt narancsbőre! Szóval a diéta és mozgás mellett ügyelni kell a bőrre és kenegetni,ha nem egy erszényes kengurunak szeretnél látszani és a feje tetejére állhat minden nagy okos,hogy a speckó krémek nem használnak,-mert,hogy de,-hatásosak.

Ha eltűnik a zsír: [link]

2013. márc. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a csaj tök természetes, ha 50 kiló zsír eltűnik, nyilván a bőr laza lesz.
2013. márc. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

asszem a képen lévő szörnyeknek a narancsbőr a legkisebb gondjuk.

akinek ennyit kell fogynia az beteg,torz lelkű ember.

a kinyúlt irháját meg magának köszönheti.

és az is egyértelmű,hogy nem 70 kilóról indította a diétát,hanem legalább 120-140ről,szóval alapból nem releváns a kérdéshez,vagy a témához.

az átlagtól kicsit magasabb testzsír egy dolog,a betegesen elhízott megint más.

2013. márc. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A diéta mellett fontos a sport is. És bárki bármit mond, azt ki lehet egészíteni különböző krémes masszázsokkal, attól baja senkinek nem lesz, és még használhat is. Én diéta és sport mellett tripleffectes masszázzsal kezeltem a narancsbőrömet és már alig van szerencsére!
2013. márc. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!