Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem vagyok kövér, csak a...

Nem vagyok kövér, csak a hasamon van egy kis felesleg. Nem tudom hogyan kéne leadni. Erre szeretnék pár tippet kérni! Szerintetek nomális 13 éves lánynak 165 cm és 47 kiló?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Istenem, miért kezditek màr ilyen koràn, maradj még kicsit gyerek, ne az alakoddal foglalkozz! De a torna, nem àrt gyerekkorban se, de semmi esetre se fogyozz, idönap elött tönkre akarod vàgni a szervezeted!? Egyébkén van egy olyan hogy gyerek BMI kalkulàtor, ott ki tudod szàmolni! Tessék, normàl a sulyod: [link]
2009. szept. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem erről az a véleményem hogy igen is helyes hogy megpróbál valamit kezdeni magával és nem akar egy kövér felnőtt lenni. a 13 éves az már inkább tinédzsernek számít mint kisgyereknek! ha már elkezd azon gondolkozni hogy mit tehetne magáért,hogy jól nézzen ki,az már nem a gyerek kategória. elég szomorú dolog hogy van olyan,aki 10 évvel fiatalabb mint én és több 10 kilóval is...(pedig csak 18 éves lány vagyok!


A kérdéshez visszatérve,figyelmedbe ajánlom ezt a linket:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2010. nov. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

És még valami:

azzal viszont egyetértek,hogy nem szabad semmiképpen sem fogyóznod. a felülést pedig önmagában nem ajánlom,hiszen az csak erősít,de a felesleg nem fog eltűnni tőle. az pedig,hogy a magasságodhoz normális e a testsúlyod,azt így nem lehet megmondani,hiszen lehet hogy nehéz a csontozatod,és az a súlyos,nem pedig te,de az én véleményem szerint a magasságodhoz tökéletes ez a súly.

2010. nov. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!