Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » +10 kg felesleggel, nagyon...

+10 kg felesleggel, nagyon alacsony vércukorszinttel hogyan induljak neki a fogyókúrának?

Figyelt kérdés

Az alacsony cukor miatt éhségrohamaim vannak, ilyenkor tele eszem magam. 70 kg vagyok.

A napi 1 óra séta a kisbabámmal babakocsival érne valamit?


2013. márc. 23. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

ok-okozat fordítva!


Azért van alacsony vércukorszinted, mert vacakul étkezel.


Ha az alacsony glikémiás indexű ételeket részesíted előnyben (olvass utána a lassú felszívódású szénhidrátoknak), akkor nem lesznek éhségrohamaid, és kibírod két étkezés között.


Igen, napi 1 óra séta is sokat számít.

2013. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na még ezt sem mondta senki, hogy esetleg ezért lehet alacsony a vércukrom. Jó hogy rávilágítottálerre, mert foggalmam sem volt, mitől alakult ez így, ugyanis 2 ve még nem volt semmi baj ezzel, igaz, akkor tényleg nem ettem ennyit... Igen tudom hogyan működnek, de úgy gondoltam, hogy nálam ez sem hatásos, mert volt idő, mikor teljes kiőrlésű kenyeret ettem, mégis éhes voltam 2 óra múlva. AKkor ezek szerint teljesen le kellenemondanom az egyszerű cukrokról, és bár nagyon nehéz lesz, de gondolom azért pár nap (1 hét ) alatt hozzászokna a szervezetem ahhoz hogy nem eszem minden nap lisztet és édeset... Csak az a baj, hogy sajnos a joghurtok, kefirek, gyümölcsök engem nem laktatnak...De ezek szerint nincs másmegoldás. Köszönöm a választ
2013. márc. 23. 21:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem csak joghurt, kefír, gyümölcs létezik.


Reggelire például egyél zabkását.

Zabpehely + zsírszegény tej vagy víz -> ezt dúsíthatod almával, fahéjjal vagy ha a sós ízeket szereted, akkor zsírszegény túróval.


Remek indítása a napnak, fix. hogy nem fog hirtelen leesni a vércukrod.


Ebédnél valamilyen fehérje pl.: barna rizzsel vagy durum tésztával.


S így tovább...

2013. márc. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma meg is vettem a zöldségeket, és a zabkorpát. Estére már azt fogok enni. Megírom majd hogy haladok, ha kiváncsi vagy rá..
2013. márc. 24. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!