Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért írják minden "előtte-utá...

Miért írják minden "előtte-utána" kép alá azt a kommentelők, hogy photoshop?

Figyelt kérdés

Nem értem.. attól még, hogy valaki gyenge jellem és nem képes lefogyni, miért nem bírja elfogadni más sikerét?!

"Mert megnyúlna a bőre, nem lenne ilyen feszes" - aki ezt mondja még életében nem sportolt normálisan...



2013. márc. 24. 09:45
 1/9 anonim válasza:
Mert aki nem elég elfoglalt a saját életével, az kell találjon valami pótcselekvést magának.
2013. márc. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért valljuk be, elég sok a csalás, mindenki tuti szert akar eladni butáknak, és ehhez sok ilyen csodás fogyós kép készült, ami valóban csak photoshop. Az emberek meg akik láttak ezer csalást, nehezen hiszik el, hogy nem mind az.
2013. márc. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azért ez elég rossz felfogás. Tisztára úgy állítják be ezt a fogyás témát, hogy lehetetlen és aki lefogyott az egy földönkívüli... Tudom... az emberek lusták, ahhoz is, hogy saját magukért tegyenek bármit is és csak a csodára várnak (bogyók, porok és miegyéb formájában).

Bár igen, eléggé gusztustalannak tartom, hogy az ilyen termékeket forgalmazó cégek ilyen képekkel butítják a népet és azt állítják, hogy diéta és sport nélkül fogsz lefogyni. Félre ne érts: én elhiszem, hogy letudott fogyni az illető... de ahhoz elég keményen kellett tennie érte, nem pedig bekapott egy bogyót és hiphop lement 10 kiló.

2013. márc. 24. 10:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A dologgal az a baj hogy legtöbbször valami csodaszereknél vannak ezek az előtte-utána képek, ha nem is photoshop akkor se teljesen valódi az állítás, mert sok esetben "behízott" sportot űző emberek vannak rajta lediétázva, de az adott szerhez nem sok köze van.
2013. márc. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Épp ez az... de az nem photoshop. Akkor írják azt, hogy ezt sporttal ellehet érni, de bogyókkal nem, mert így van. Én sem hiszem, hogy bogyókkal ezt ellehet érni, de nem hiszem el, hogy nem bírják felfogni, hogy igen is lelehet fogyni, ha oda figyel az ember.
2013. márc. 24. 11:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Na, ezen én is gondolkoztam már.

Benne vagyok jó pár fogyi klubban, ahol a csajok többsége 20-30-40-50 kilótól is megszabadult, totál jól néznek ki, a bőrük is köszöni jól van.

2013. márc. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk én idáig akkor találkoztam ezzel amikor ilyen fogyasztószereket reklámoznak, de biztosan vannak olyanok is akik irigységből írják ezeket, amúgy ha valamit reklámoznak az már gyanús ebből a szempontból, mondjuk nem csak ennél van ez a fajta dolog, például fehérjéknél, tömegnövelőknél amikor egy nagyon izmos emberrel reklámozzák ezzel azt sugallva hogy ez által érte el.
2013. márc. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, az emberek a sok valóban Photoshop kép után már szörnyen szkeptikusok, vagy poénból mondják, de nyilván olyan is van, akit írtál, nem bírja elfogadni, hogy másnak sikerül. Szerintem minden normális ember el tudja képzelni, hogy vannak sikeres fogyókúrák/életmódváltások, aki pedig nem, azzal nem kell foglalkozni, különben egész életedben irritálni fognak az emberi faj nem különösebben fejlett példányai.
2013. márc. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos eléggé irritálnak, de azt hiszem ez más téma... :D
2013. márc. 24. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!