Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egész nap egy hétig zöld...

Mackó3 kérdése:

Ha egész nap egy hétig zöld teán és üres leveseken leszek, plusz 20p szobabicikli minden nap, mennyit fogyhatok kb?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom.. ilyet ne csinálj! Ha le is adsz 2-3 kilót, annak a többszöröse vissza fog rád menni, ahogy elkezdesz enni ( ha keveset eszel akkor is). Lelassul az anyagcseréd, ha nem eszel 3óránként, mivel a szervezeted úgy fogja fel, hogy most szűkös idő van, ezért spórolni, raktározni kell, és nagyon nehezen fog visszaszokni a normális kaja mennyiséghez.
2013. márc. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt magyarul koplalásnak nevezik, ami után garantálható a jojóeffektus. Duplán visszahízod.
2013. márc. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha kicsit is hasonlítasz rám (nagyon biztos nem), akkor jócskán megfogyatkozhat mindennemű elképzelésed, hogy még egyszer az életben ilyen önkínzó marhaságba kezdj.

Már ha tényleg csak fogyásból csinálod.


Mert én is böjtöltem egyszer (de akkor már rendesen :D levesek nélkül), mert kíváncsi voltam, milyen az :) 4,5 nap volt és nem hiszem, hogy különösebben fogytam volna (én nem szoktam), de poén volt, főleg az ötödik napi sétám, a böjt a legolcsóbb tudatmódosító, azt kell mondjam.

Sokkal rosszabbat is tehetsz a testeddel, mint a böjt (s rossz táplálkozást értek alatta), de egy hét az nagyon sok, csak úgy puszta elgondolásból végezni nem tanácsos. Fogyási céllal meg főleg nem.

Tetszetős elmélet, hogy ez segíthet, de... nem.

2013. márc. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
háááth van igazság abban amit írtok, csak 3 kilóról lenne szó max...két éve ezzel ment le szülés után 15kg három hó alatt, nem híztam vissza,csak most a télen az plusz három valahogy feljött...
2013. márc. 25. 15:20
 5/12 anonim ***** válasza:

Akkor van saját, a Te testedre vonatkozó tapasztalatod, akkor miért kérdezed? Nem tudom, annak idején hogyan csináltad, nem ettél egy hónapig vagy ciklikusan böjtöltél? Én aggódtam volna a hiányjelenségek miatt, de lelki alkat is kell hozzá, hogy valaki ezt bírja. Plusz megfelelő test, ami jól reagál az ilyesmire, közel sem mindenki fogyna tőle hatékonyan és főleg tartósan, az tuti.

Sehogysem tudom jó ötletnek tartani 3 kiló esetén... Bizonyára találnál jobb módszert s még az se gond, ha lassan megy, mert 3 kiló felesleggel élni igazán nem tűnik vészesnek... Bár ehhez én nem érthetem, soha nem voltam karcsú.

2013. márc. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
...igen tényleg nem nagy plusz az a 3kg, de minden farmeremen látszik az a kicsi plusz és föleg ezért zavar.
2013. márc. 25. 16:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Inkább kezdj el futni, kocogni. 45percet minimum (tudniillik 40perc után kezdi a szervezet bontani a zsírt). De a lényeg: hogy ne az erőnlétedet növeld, hanem fogyj, úgy kell kocognod, hogy közben tudj beszélni- ez azaz állapot amikor zsírt veszítesz. 3 kilót simán leadsz így... nem egy hét alatt.. de egy hónap alatt biztosan, és az egészségednek is jót teszel vele;)
2013. márc. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Minden nap mozogj fél órát és ne egyél sokat.Tehát 18 óra után ne egyél csak mondjuk gyümölcsöt és ne drasztikusan de csökkentsd az ételeid mennyiségét.
2013. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Egész nap zöld tea? Hát ezt semmiképp nem ajánlom. Kemény hashajtó hatása van, ami valljuk be, semmiképp nem jó a szervezetednek. Én inkább a tornát ajánlom. Nekem ez vált be a legjobban: http://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8


Rövid és nagyon hatásos. Minden nap tornássz, 10 napig ezt, majd utána áttérhetsz a Level 2-re, majd Level 3. Nem könnyű, de már 10 nap után érezni fogod a különbséget. (persze, ha jól végzed a gyakorlatokat, és csak pár másodpercre állsz meg)


Persze emellett figyelj arra is, hogy mit eszel, de ne ilyen szélsőséges utakat válassz, mint a zöld tea egész nap. Zöld teából napi 1-2 csésze is elég. Emellett inkább igyál vizet, vagy gyümölcsteát, limonádét.


Sok sikert! :)

2013. márc. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megjegyzem még: a zöldtea meg is hajt és tele van koffeinnel. Nyilván nem annyival, mint egy fekete, de nagy mennyiségben ugyanúgy túl lehet lőni magad vele. Nem ajánlott, inkább sporttal pörgesd magadat.
2013. márc. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!