Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tegnap megettem 5 Burger King...

Tegnap megettem 5 Burger King sajtburgert, szerintetek lesz ennek következménye?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, szemét kaja, szerintem is az. Nem is szoktam ilyet enni, de nálunk nincs Burger King és tegnap elmentem olyan helyre, ahol van, és háát... Nagyon jól esett. Reggel kezdtem 3 sajtburgerrel, aztán dél körül még egy, estefele még egy.

Amúgy teljesen egészségesen és jól étkezem, legalább egy éve, fogytam is 16 kilót. Nem tudom mi ütött belém, de annyira jól esett, hogy az hihetetlen. Mást nem ettem egész nap.

Olyan bűntudatom van, lesz ennek következménye?


2013. márc. 25. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
egészségedre, legközelebb ne fél év után egyél ötöt hanem 2-3 hetente egyet
2013. márc. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Figyelj,én is ma megettem egy csomag ropit,zizit,meg 3 meleg szendvicset,ami ilyen nem túl egészséges kaja.Nem beszélve a csokiról.Én ezt úgy szoktam kompenzálni,hogy van olyan hét amikor sokkal kevesebbet,vagy alig eszek,és csak egészséges kajákat.

Egy egész életen keresztül nem bírnék csak normál kajákat enni,így én a drasztikusabb utat választottam.Mivel sportolok,nagyjából tartom a súlyom+izmos is vagyok,viszont klasszikus cicababa alkat sosem leszek.Minden nap eszek azért főtt kaját meg zöldséget gyümölcsöt is,szval annyira azért nem vagyok szélsőséges.

2013. márc. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem mérgező, hogy már 5 burger után bajod legyen, hízz vagy akármi :D
2013. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kiírtad magadból, űzd el a bűntudatod.

Mi felmentettünk:)

2013. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pedig bizony ma 2 kilóval többet mutatott a mérleg... ki vagyok akadva, 2 kilót egy hónap alatt fogyok le, ennyitôl meg feljön
2013. márc. 26. 11:35
 6/9 anonim válasza:
A 2 kiló plusz nem biztos hogy azt mutatja, hogy hiztál is ennyit, lehet hogy még nem ürültek ki a szervezetedből a sajtburgerek, más összetétel van a gyomrodba, stb, egy nap kilengéstől biztos hogy nem hizol 2 kilót.
2013. szept. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lesz.arom mit mutatott a mérleg, nem kell sok IQ egy mérleg leolvasásához. Ahhoz már kellene hogy ismerd annyira a testedet, hogy nem tudsz ennyi idő alatt ennyi zsírt felszedni.
2013. szept. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ismerem a testem, épp ezért mondom. Most is híztam egy lagzi után 2 kilót, és nem ment le wc után, rajtam maradt. Pedig nem is ettem sokat, húsleves tészta nélkül, husi krumpli nélkül, a legnagyobb bűnöm 1 szelet torta volt meg 3 sör. És 2 kiló plusz:)

Később egy barátnős hétvége után ugyanígy 2 kiló plusz, mondjuk akkor ettem is, pizza, gyros, minden. Így most 4 kiló pluszban vagyok juliushoz képest:)

2013. szept. 20. 13:21
 9/9 anonim ***** válasza:

Kötött víz a glutén, valami hormonprobléma, nátrium glutamát miatt? Ezek lehetőségét kizártad már? :)


(csak egy lehetőség, ha 2 kilót tudsz hízni 1 este, 1-2 nap alatt akkor ne nagyon írd le mert lehet érdemes leszel egy a NASA-nak egy szétműtős vizsgálatra hogy vajon milyen mutáns működésed van:)

2013. szept. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!