Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jól táplálkozom?

Szerintetek jól táplálkozom?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni. csípőnél széltében meghíztam.

reggeli: műzli

napközben: szendvics

ebéd: változó

ezután nem szoktam enni semmit. Áprilistól nem vagyok befizetve, mert elfelejtettem. Az úgy sok, ha reggelire eszek egy műzlit, suliba viszek szendvicset és teát iszok? Kb. mennyi kalória? Emellett heti 4 tesi és 30nap/10 alkalom alakformáló vagy zsírégető. Tudnék fogyni? Mit változtassak?



2013. márc. 26. 20:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Müzli: tej és valamilyen müzli. nem müzli szeletre gondoltam
2013. márc. 26. 20:18
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt nézd meg:

[link]

2013. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Műzli tejjel- nagyon nem jó

Szendvics mégrosszabb.

Szóval nem jó.

Egyél sok zöldséget, húst, tojást, gombát, gyümölcsöt, ha fogyni akarsz.

2013. márc. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a kalória számít, hanem a táplálék minősége. A te választásod nagyon rossz. Hol a zöldség, a fehérje?
2013. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a cikk nagyon jó. Most már biztos nem így fogok táplálkozni. Valaki letudna nekem légyszi írni egy jó diétát?
2013. márc. 26. 20:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs jó diéta!

Olyan étrendet válassz, amit egész életedben tudsz követni, másképp egyből visszahízod, ahogy abbahagyod.

Az étkezésed alapja midnig a zöldség és a hús legyen. Reggeélire tojás, bárhogy, zöldséggel, gombával, sonkával, kolbásszal, bárhogy. Ebéd hús, zöldségekkel, salátával.

Vacsorára tojás, sonka( lehetőleg házi), párolt zöldségek. Étkezések közt gyümölcs.

Lisztes, cukros dolgokat teljesen kiiktatni, rizs, krumpli, kukorica nagyritkán(de jobb ah eygáltalán). Hüvelyesek, tejtermékek ritkán és mértékkel.

Olajban tocsogós kaja kizárva, helyette natúr, főtt, grillezett, lerben sült.

2013. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!