Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Júniús 1. re helyre kell...

Júniús 1. re helyre kell magam hoznom! Valami kemény motiváció, vagy esetleg saját tapasztalatot?

Figyelt kérdés
Tudom,rengetek ilyen kérdés van,de annyira elvagyok keseredve..picit lefogyok,egy nap kajálás és bumm minden visszajön,ha hiszitek,ha nem :( nyáron 3 lagzi,nyaralás,fesztiválok,szeretnék mini nadrágot felvenni,az az álmom.:) hétfőn,és szerdán járok 1óra hossza zumbára,ha kijön a jó idő,akkor görizni is fogok este,valamint kocogni.. 175 cm 75-76 kg...nyár alatt 8 kiló visszajött amit tavaly ilyenkor leadtam hús diétával,de az szörnyű volt,inkább nem csinálom... 16/L
2013. márc. 26. 22:10
 1/3 anonim válasza:
23%
Ha ez segít, akkor elég kemény motiváció lehet az hogy szerintem (és mások szerint is valszeg) egy zsírdisznó vagy.
2013. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2013. márc. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. márc. 27. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!