Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azok, akiknek a combjukkal/has...

Azok, akiknek a combjukkal/hasukkal van bajuk! Érdekel a megoldás? (lent! )

Figyelt kérdés

55 centis combbal és lógó, úszógumis pocakkal indítottam.

először letettem a csokit, cukros dolgokat, chipset stb, majd elkezdtem heti 3-4× saját illetve súlyzós gyakorlatokat végezni, napi másfél órában. hasizomgyakorlatokra 10-20 percet szántam egy nap, de valamikor csak azokat is egy héten 3-4 alkalommal csináltam.

étrendnél igyekeztem minél egészségesebb alapanyagokból válogatni(nem zsíros felvágott, sok zöldség, gyümölcs(gyümölcs csak délelőtt!)


10 hónap alatt 55 centis combból 44 centis lett, az úszógumiból kockahas.


minden fejben dől el, csodamódszerek nincsenek, koplalni nem szabad, a zöldteát azért igyad mert finom és energiát ad, ne azért, mert valaki azt mondja, h fogyaszt!!



2013. márc. 28. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Elsősorban a diéta segített, az egyértelmű.
2013. márc. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Pontosan, heti 5-6 alkalommal is edzettem(beleszámolva a kardiókat), de a fő a táplálkozáson múlt!

Azoknak üzenem, akik reggel-délben rubint rékára combgyakszira pattognak, hogy nem biztos hogy az a legjobb megoldás a problémájukra :)

2013. márc. 28. 09:31
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Örüljél!


Természetesen, ha fogysz, mindenhonnan fogysz, így combból is,

DE az, hogy ki mennyit fogy onnan, teljesen alkati kérdés.


Nem találtad meg a csodamegoldás a combkarcsúsításra.


Nekem pl. soha nem lesz 44 centis combom, max. a koporsóban, annak ellenére, hogy nem zabálok csokit, chipset (egyiket se szeretem), gyerekkorom óta sportolok és soha nem volt rajtam 5 kilónál több felesleg, többnyire inkább kevesebbet mutatott a mérleg, mint normálisan kellene.


A zöld tea pedig a szomjadat oltja, energiát nehezen ad, ugyanis nincs benne kalória.

2013. márc. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Először is gratulálok neked! Másodszor pedig szeretném megkérdezni, hogy hány kilót fogytál így és mennyiről? :) És férfi vagy nő vagy? :D
2013. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
férfi 44-es combbal?:DD nekem 50cm a combom és ez is nagyon vékony :D
2013. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A súlyzózástól vékonyodott a combod? Na neeee!
2013. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hány cm és kg vagy most? mennyit adtál le? nekem is 55 cm es a combom de mondjuk én már csak max pár centit vékonyítanék rajta, ennél több túl sok lenne..viszont hasból elférne vagy -8 cm..:-(
2013. jún. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ez nagyon jó ötlet :) csak nekem az a baj, hogy minél hamarabb le kéne fogynom, szóval nekem a 10 hónap, az nagyon sok:(
2013. jún. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A minőségért türelem kell. Le lehet fogyni gyorsan is. Csak az nem lesz szép látvány.
2013. jún. 17. 11:09
 10/10 anonim ***** válasza:
megmondanád hány cm magas vagy? és hogy hány kilót adtál le mennyiről? ebben sokat számít a az 55-ről 44. Egyébként igen, mindne fejben dől el, ebben maximálisan igazad van. csak arra nem jöttek még rá sokan, mi az a fejben dől el a gyakorlatban!ezt nehéz nagyon megvalósítani :-D
2013. jún. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!