Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha délelőtt ki...

Mit csináljak ha délelőtt ki tudnám enni az egész hűtőt?

Figyelt kérdés

Reggelire 2 tojást szoktam enni,zöldséggel,pulykamellsonkával/gépsonkával,mellé egy kávé vagy kakaó. Tízóraira gyümölcs,ebédre főleg leves,zöldségételek,hús,esetleg kevés rizs/krumpli. Ebéd után simán elvagyok,semmi bajom,viszont délelőtt iszonyúan rághatnékom van,mindegy hogy mennyire jóllaktam a reggelivel. Úgy érzem ez buktató a diétámban hogy délelőtt elég sokat eszem (ma is kb. 800 kcal volt a reggelim-tízóraim). A legújabb próbálkozásom az hogy egy pici kínálótálcára ráragasztottam egy cetlit amin rajta van hogy '150' és 150 kalória "értékben" teszek ki rá nasikat (minden napra) és akkor talán tudom limitálni valamilyen szinten. Nektek van valami tippetek? Sportolok minden nap 30-90 percet (mikor mire van időm) szóval azt ne írjátok :D

18/L


2013. márc. 29. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne tegyél bele semmit és megoldódik a problémád:)
2013. márc. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

próbáltad már a kávét/kakaót kiiktatni? a tejet nem mindenki tolerálja jól, még ha nincs is közvetlen tünet, az éhségérzet az lehet, mivel megugraszthatja a vércukorszintet. próbáld ki, hogy teát iszol cukor nélkül, vagy ha nagyon muszáj, egy kis mézzel.

a gyümölcs mennyisége sem mindegy, abban is ugyanúgy sok cukor lehet, még akkor is hogy ha "csak" fruktóz.

2013. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.: olyan nálunk nincs,mindig teli van a hűtő :D

2.: kipróbálom majd a kakaó elhagyását,mert gyümölcsből nem eszem olyan durván sokat (1-2 alma vagy narancs/nap,nyáron többet de olyankor többet is mozgok)

2013. márc. 29. 18:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy suliban délelött?

Ha most ez csak a szünetnben probléma, menj el otthonról, úgyis csak szerdáig van szünet, holnap meg holnapután menj el délelött vásárolgatni(pl szülőknek/barátnőknek Húsvétra valami kis apróságot) Hétfőn otthon vagy délelött, de lehet hogy mentek rokonokhoz stb, kedden meg megint menj el otthonról. Szerdán meg kezdődik a suli:S

2013. márc. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3.: sajnos suliban is ez van,megeszem itthon 6:20-kor a reggelimet,7:40kor már azon jár az eszem mikor ehetem meg az almámat. 9ig húzom max,utána 12:30-ig meg forgatom a szemem hogy mikor mehetek le az ebédlőbe. Ráadásul ezentúl nem leszek befizetve menzára szóval még később érek haza.


De rájöttem keménynek kell lennem ha akarom azokat a kockákat a nyárra a hasamra,írtam magamnak grammra kiszámolt étrendet bodybuilder étrendtervezővel és ahhoz tartom magam.


Köszönöm a válaszokat,aki akar az írhat még :)

2013. márc. 29. 19:39
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: a reggelihez eszel teljes kiőrlésű kenyeret is?
2013. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem mert szénhidrátszegényen próbálok enni és a kenyér elhagyása volt az első amivel tudtam kicsit csökkenteni a grammokat
2013. márc. 31. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!