Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hatásosan lábról...

Hogyan lehet hatásosan lábról fogyni?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok,50kg/170cm.Az a problémám,hogy a lábaim összeegyezhetetlenek a felsőtestemmel.Felül nagyon vékony vagyok,kilátszanak a csontjaim itt-ott,de izmos és inas is.A lábaim viszont mintha valaki máséi lennének! Hosszúak,igaz,a combom sem vastag,viszont térdtől lefelé borzalmasak!Izmosak (régebben balettoztam és akrobatikáztam),van egy kis vádlim is,de a bokám vastag és utálom.Ezen szeretnék változtatni.Persze,csontozat kérdése,tudom,de a szüleimnek sincsenek vastag csontjai és a felsőtestem és a karjaim alapján nekem se. Sosem voltam nagyevő,de pár hete elkezdtem kisebb adagokat enni egészséges ételekből napi 4x,nem eszek szénhidrátot és édességeket,minden 2. nap 1-1,5 órákat futok.Eddig annyit értem el,hogy ami volt minimális mellem,az mind lement,de a lábam nem sikerült formálni..Ötletek,hogy mit kéne csinálnom?
2013. ápr. 3. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Diétáznod kell. Ha jó az étrended, akkor (szinte) csak zsírból fogsz fogyni.
2013. ápr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
csinálj sok lábformáló gyakorlatokat mint pédlául: lábemelés és szerintem inkább izmosítsd a lábad ne fogyni akarj mert nem csak onnan fogsz fogyni de azért figyelj oda étkezésedre:)
2013. máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!