Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Június végére le tudok adni...

Aliceintomorrowland kérdése:

Június végére le tudok adni így 15 kilót?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

16 éves lány vagyok és holnap állnék neki fogyózni.Azért nem előbb kezdtem,mert október végén autóbaleset miatt kivették a bal vesémet és megsérültek a bordáim,ezért nem sportolhattam.Most viszont már igen:)Amíg nem mozogtam feljött sajnos rám 12-15 kiló..nem tudom nem merek mérlegre állni,azt tudom hogy 163 magas vagyok és 55 kg voltam.Nagyon zavar mert félek hogy így maradok nyárra,ugyanis június végén megyek Balatonra nyaralni..Nagyon elszántam magam hogy visszafogyok,heti heti 5x és minden 2. héten 6x mennék futni egy órát.Nagyon keveset ennék és szinte csak innék.Valaki fogyott már le 15 kg körül szűk 3 hónap alatt?Lehetséges?Köszi mindenkinek aki ír,felpontozom:)



2013. ápr. 5. 22:32
 1/4 anonim válasza:
Szia, nagyon sok múlik a diétán. Kerüld a lisztes, cukros ételeket. Minél több sovány húst fogyassz és zöldséget, gyümölcsöt. Életmódváltás kell, ne éheztesd magad. Napi 5x egyél, kis adagokat. És a víz, 2-3 liter tiszta víz, naponta! Futás jó, bár lehet hogy kicsit megterhelő lesz a szervezeted számára , ha eddig nem mozogtál, elég lesz szerintem abból heti 4-5 alkalom. Heti 0.5 - 1 kg fogyás az egészséges.
2013. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

SIMÁN! ;)

Én elhagytam a szénhidrátot és már 10 kilót fogytam 2 hónap alatt, pedig nem is mozgok :)

Sok sikert! ^^

2013. ápr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

- Heti 5 futással kezdeni nagyon sok, elején bőven elég a 3

- Ha keveset eszel, azzal tönkreteszed a szervezeted, ráadásul intenzív mozgás mellett, főleg kell az energia. Szénhidrátod is kell ennyi valamennyit. Ha most koplalsz, amint elkezdesz normálisan étkezni, úgyan úgy vissza fognak jönni rád a kilók, azzal nem érsz el semmit

- a 15 kiló 3 hónap alatt szintén sok! Az havi 5 kiló, akárki akármit mond, tartós fogyáshoz nem jó!

- Ha túl sokat iszol az sem jó, mert az is kimerítheti a szervezeted, főleg ha kivették az EGYIK VESÉD

2013. ápr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
neeeem nem most kezdem az edzést,előtte is edzettem:) köszi mindenkinek ment a zöld kéz!
2013. ápr. 6. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!