Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Háziorvos nem akar segíteni....

Háziorvos nem akar segíteni. Kihez forduljak?

Figyelt kérdés

A háziorvos adott eg brossúrát a www.konnyenfogyok.hu oldalról és hozzámvágott pár mondatot az egészséges életmódról.

Nekem folyamatos segítségre, útmutatásra van szükségem. Egyedül próbáltam nem megy. 112kg vagyok a 158 cm-emhez.

Rossz a gerincem és így nem tudom milyen sportot üzhetek.

Kihez forduljak folyamatos segítségért?

20/L



2013. ápr. 9. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Egy paleós csoporthoz csapódhatsz. Ott mániákusan segítőkész emberek is vannak, de ennek örülni lehet.



Egyébként valójában inkább lelki támaszra van szükséged, hiszen a táplálkozás elméleti alapjai túlbonyolítás nélkül nem nehezek.


Húsokat és zöldségeket eszel, kevés gyümölcsöt, ha szereted olajos magvakat, és ennyi.


Így az elhízás, betegségek hormonális okai helyrejönnek, nem lesz probléma.


Az edzés sem olyan vészes. Mit találtak ki az egészség erősítésére? A Jógát, Qigongokat, Taichi-t, a Jógán alapuló Pilatest, Callanetincs-et.

Hát akkor ezeket kell edzeni.

2013. ápr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Igaza van a Harcművésznek!

Én paleós vagyok és amióta sikereket értem el a főzésben is az új fajta alapanyagokkal, azóta nagyon lelkes vagyok és legszívesebben mindenkinek segítenék!

Rengeteg honlap és blog van, ahonnan én is recepteket merítettem.

A lényeg, hogy tej (tejtermékek)-, glutén- és cukor mentes legyenek az étkezések. De mindre van helyettesítés: cukor helyett xilit, liszt helyett kókusz és lenmag lisz, tej helyett kókusztej. Nem is drágák és egészségesek.

2013. ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
112kg nagyon sok a magasságodhoz, semmiféleképpen ne kezdj el egyedül drasztikus fogyókúrákat, főleg nem ilyen neandervölgyi étrendet mint az előttem írók is. Tessék felkeresni egy dietetikust, minden kórházban és szakrendelőben van ilyen, aki az életmódodnak, a korodnak és aktivitásodnak megfelelő étrendet tud neked összeállítani és ha ezt betartod akkor garantáltan fogyni fogsz...
2013. ápr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nyugi én 32 kg adtam le és 15 vagyok! van remény:) most 65 kg vagyok és 172 cm.
2013. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%

Kár hogy a dietetikus 'szakemberek' oktatása hulladék kaják eladásán alapszik.

Azaz ők úgy tanulják, hogy a tejtermékek, ócska lisztek mind-mind jók, és 1000-ből ha 1-2 gondolkodik el azon, hogy ez hülyeség. Tehát értelmes dietetikust találni.. szinte már kizárt. Mindegyik ugyan azt fogja mondani: Teljes őrlésű gabonákat, tésztákat egyél, tejet, sajtot.. mindegy hogy valaki beteg, mindegy hogy mennyi kutatás és tapasztalat bizonyítja hogy a glutén sz.ar, mérgező, ezek még évtizedekig ugyan azt a szakállas butaságot fogják szajkózni mindenki fülébe. Most van egy program, beszivárogtak 3 egyetemre és hülyítik a fiatalokat. Na majd holnap megnézem én magamnak hogy mennyire. Nem viszek kést, mert még rátapadna a kezem a végén.. félek hogy nekem is véges a tűréshatárom, és létezik annyi hülyeség, ami már felbosszant.

2013. ápr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!