Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok le gyorsan...

Hogyan fogyhatok le gyorsan 15 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 15 eves fiu vagyok, 170cm magas 72kg. Hetente 2x járok edzésre. Leakarnék fogyni max 3 hónap alatt.Egy éve edzek de ahogy láttom még mindig nem ment le semmi.

Napi étkezésem :

10 orakor- egy-két szendvics

14-15 orakor - ebéd

18 orakor - Egy szendvics

20 órakor - Vacsorázom

Esténként csinalok egy kisebb erőnléti edést: 10-15 fekvőtámasz,20-30 guggolás 50-60 hasprésselés



2013. ápr. 10. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:

mit edzel?


Amúgy így első ránézésre többet eszel mit kellene. Bár fogalmam sincs róla mi az ebéded, vacsorád. De a szendvics is állhat sok mindenből.

Szóval a leírásod alapján csak a szokásos alap dolgokat lehet elmondani. Bár a vacsorád időpontját elnézve inkább este 6 körül egyél utoljára mivel nem hiszem, hogy a suli mellett fent vagy hajnalig...

Egyél kevesebb szénhidrátot, ne igyál cukros üdítőket, chips stb-ket is felejtsd el.


És az edzésedről se lehet így megtudni semmit. Bár a heti 2 nem sok. Én a te korodban heti 6x jártam futball edzésekre emellett heti 2-3 nap a haverokkal is fociztam.

2013. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kosár edzésre járok, Az Ebédem az alap : első fogás : Leves

második fogás : Rizs husal ... Ez csak egy pelda volt... de mindig változik az ebédem.

Vacsorara valami kis könnyü ételt eszek ...

2013. ápr. 10. 13:50
 3/3 anonim ***** válasza:

A szendviccsel vigyázz!

A kérdésedre válasz: sehogy

Csak lassan tudsz fogyni

max havi 4 kg, annál többet ne is!!

A szendvicset vedd ki az étrendből és egyél helyette pl csirkét sok zöldséggel(reggel ehetsz 50g kenyweret, de ne töbebt)

2013. ápr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!