Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azt mondják agykontrollal...

Azt mondják agykontrollal lehet fogyni, hogy irányítod gondolataidat úgy, hogy fogyjak és hogy ne legyek éhes. De mégis mire gondoljak, ti mire gondoltok ilyenkor?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 22:31
 1/7 anonim válasza:
20%
Én például A magyar helyesírási szabályzatra szoktam gondolni.
2013. ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Arra, hogy mennyi hihetetlen módszer van már manapság, amivel az ősrégi és bevált diéta-testmozgás módszert meg akarják kerülni. Ennyire azért ne fájjon már egy kis erőfeszítést tenni.
2013. ápr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Gondolkodj csak szépen, addig én majd edzek és jól nézek ki.
2013. ápr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

és ki mondja ezt?

egy gyönyörű fitnesz modell személyi edző?

vagy a szomszédodban lakó nők lapját olvasó okoskodó öregasszony?

nagyon nem mindegy.

amúgy ha éhes vagy,akkor valszeg drasztikus,átmenet nélküli volt a cal csökkentés,vagy sz@rul vannak időzítve a kajálások.

2013. ápr. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Mindentől lehet fogyni, egy dolgot ne próbálj ki: a mozgást, nagyon veszélyes!
2013. ápr. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Jól van.. attól még edd meg a zöldségedet, húsodat, gyümölcsöt csak mértékkel, az agykontrollt használd arra hogy el tudd kerülni a lisztes, cukros, tejes ételeket, és akkor biztosan fogyni fogsz. Ezzel indulj talán :)
2013. ápr. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem értem ezeket a rosszindulatú válaszokat, ő csak hallott erröl és érdekelte mit gondolnak róla mások. Szerintem egyszerüen csak a figyelmed kell lekötni, eltereni a gondolataid az evésröl, ez egy elég régi módszer nem tudom ebben mi az agykontrol:)Nekem elég pörgős egy napom nem nagyon jut eszembe enni,de attol ez még nem agykontrol.Persze igaz hogy csak sporttal érhető el "szép" fogyás.
2013. ápr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!