Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez koplalásnak számít?

Ez koplalásnak számít?

Figyelt kérdés

Reggelente narancslét iszok barna kenyérrel ebédre egy kis tál ételt szinte bármit vacsorára pedig csak gyümölcsöt...

A barátaim szerint egésznap nem eszek semmit és ez nem igaz, de ha egyser nem fér belém több? Nem vagyok fáradt vtaminokat meg eszek...


2013. ápr. 13. 07:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Leet az Egészség rovatba kellett volna írnom bocsi:(
2013. ápr. 13. 07:48
 2/5 anonim ***** válasza:
akkor koplalsz ha az alapanyagcseréd alatt eszel azaz 1200-1500 kalória alatt (személytől függ hogy kinek mennyi). ahogy én elképzelem,a te napi menüd max. 1000 kcal lehet szóval igen,sanszos hogy kevés.
2013. ápr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még megüti az egészséges tartományt. Az ebéd változatos is, ez jó. Nem vagy fáradt, nem remegsz, munkádat/tanulásodat azonos teljesítménnyel ellátod. A barátaid nem biztos, hogy jól látják a helyzetet.
2013. ápr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszadóknak!:)
2013. ápr. 13. 10:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Reggeli: narancslé, kenyér: 0 hasznos tápanyag, de sok keményítő, cukor (a gyümölcsből cukor!) és persze a kenyérben csak olyan anyagokat találsz, ami kisebb-nagyobb mértékben, de mérgezi a szervezeted. Néhány vitamin, ásványi anyag jelentéktelen, mert úgy sem szívódik fel, egy emésztést és tápanyag hasznosulást gátló növényi táplálékról beszélünk..


Egy kis tál szinte bármi étel ritkán fedezi bármely ember tápanyag szükségletét.

Este is jobb lenne a zöldség, valami hússal mint a gyümölcs, de az amúgy már nem rossz.

2013. ápr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!