Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tovább (csak 3,5 kg kell)?

Hogyan tovább (csak 3,5 kg kell)?

Figyelt kérdés
Az iskolában mindenkinek egézségügyi felmérése volt, és lapon amit kaptam azt a felíratott láttam kórosan túlsúlyos, előtte is zavart a súly feleslegem, de csak a papír láttán szántam el magam, hogy diétázom. Már egyszer diétáztam nagy sikerrel 89 kilóról 83ra nekem ez nagy siker volt (14évesen) most, 5 hónapja diétázom és 97ről 88-89nál tartok, de egyszerűen megállt minden, nem megy le egy deka sem már 3 hete. (volt egy betegségem ez idő alatt kicsit több mindent ettem és nem mozogtam). Ami miatt sokat fogytam SZERINTEM a zöld tea(széklet problémáimat oldotta meg), de mivel már a székletezés sem régi ebben is szeretnék segítséget kérni és abban is, hogy csak már 3-4 kilót kéne fogynom és utána már nem zavarna, hogy nem megy le több. Napi 3 evés, egy átlagos nap: reggel - 4 virsli kevés ketchup, suliban egy kajálás "ebéd" - egy kis rozs bagett csirkemell sonkával, salátával, sajttal néha egy kevés majonézzel, vacsora: ami éppen a főt kaja: tésztát,cukrosat nem eszek.(anyu külön főz) és utána egy zöld tea cukor nélkül és este 7-8 fele 1-2 narancs vagy alma, de ez az esti csak ha éhes vagyok. Naponta min. 2L vizet iszok tisztán. Hetente 3 tesi óra amin kondizok, hetente 3× 20perc Rubint Réka hasizom gyakorlat és egy kézilabda edzés.

2013. ápr. 17. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a betegséged alatt "kicsit több mindent" ettél, akkor min csodálkozol? Ráadásul nem is mozogtál természetesen.

Amit felhozol példának, abból kapásból rossz fogyókúrában: a virsli, a bagett, a sajt, a majonéz, a ketchup. Este nem jó a gyümölcs.

2013. ápr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én egy könyvet és egy diétás tippet tanácsot nem néztem végig egyszerűen, mert úgy éreztem ha magamtól csinálom több értelme van és eddig ezért nem is jöttem ide és nem is olvastam mert én nem akarom, hogy minden féle betűről,betűre előírt akármihez hasonlítsák az étrendemet. Kérlek adj valami jó ötlete, hogy mit vigyek iskolába kajának reggel 7től délután 3ig ami nem bagett szendvics és ha nem akarok vinni magammal fél konyhát ?(éthordó,kanál,stb...) és szerintem nem a heti 1-2 majonézcsíktól állt meg a fogyás amit eddig is ugyan úgy ettem a ketchup paradicsomból van és annak van zsírégető hatása ebből kifolyólag úgy gondoltam reggel a 4 virsli mellé elmegy, ha már egyszer kenyér nélkül eszem, de tudom, hogy elég sok cukor van benne.
2013. ápr. 17. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!