Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most vagyok 90 kg és örököltem...

Most vagyok 90 kg és örököltem a testalkatomat de szeretnék fogyni a 60 kg az elég lessz? :O úgy mát lehet szexi valaki

Figyelt kérdés

2013. ápr. 18. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Van ez a weboldal:

[link]


Ide mindenfele magassagu - sulyu - alkatu lanyok toltik fel a fotojukat a testukrol, es jol lehet keresni is a kepek kozott. Itt kereshetsz olyan lanyokat, akiknek hasonlo a magassaguk, mint a tied, hasonlo az alkatuk, es meg tudod nezni, ok hogy mutatnak 60 kilosan. Igen valoszinunek tartom, hogy lesznek koztuk szexi lanyok, de az, hogy a te tested mikor fogod szexinek erezni, az csak rajtad mulik.

2013. ápr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alkat és magasságfüggő, meg nem mindegy, hogy izom vagy az egész zsír, de 60kg-val már bőven lehet valaki szexi:) Persze vannak emberek akik 45kg-s csontokkal szeretnek játszani.
2013. ápr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
örököltél 30 kiló felesleget? azt hogy csináltad? magyarázd már el, hogy lehet örökölni a hájat.
2013. ápr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A jobb jovo erdekeben ezt az orokoltem a testalkatomat el kell felejteni. Itt tanult rossz taplalkozasi szokasok vannak, es nem elegendo mozgas. Ezt lattad a szuleidtol, mert senki sem eredendoen kover. Amugy a magassagodat nem tudjuk, de az biztos, hogy 60 kg-mal szexibb leszel mint 90-el.
2013. ápr. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
magasságom 160 cm és úgyértem hogy picit ducibb vagyok mert apukám is az .
2013. ápr. 19. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!