Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok kb.68 kg....

14 éves lány vagyok kb.68 kg. (bántó megjegyzéseket nem kérek) szeretnék fogyni hogy lehet a leghamarabb lefogyni? Május végére szeretnék -5 -10 kg-t ledobni

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Havonta 4 kg már igen szép eredmény. 14 évesnek a gyors fogyást semmiképpen nem ajánlom.
2013. ápr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is épp fogyásban vagyok, mert hát ugye nyáron majd strandra kell menni..

Én ezeket csinálom, nem nagy ördöngösség és nagyon hatásos:

1. Este 6 után nincs evés!

2. Én épp csak annyit eszek, hogy ne legyek éhes, nem zabálom magam tele, ahogy azt régebben tettem.

3. Kerüld a zsíros kajákat!

4. Tornázz!

5. Fuss sokat és biciklizz! Én mindegyiket majdnem minden nap csinálom, nagyon sokat segít!

5. Nincs rágcsa!(Chips, csokik, ilyen-olyan sütik..)

6. Tartsd be ezeket!:)


Sok sikert!:)

2013. ápr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 LTK ***** válasza:
bár az előttem szólónak az "este 6 után ne egyél" meg "kerüld a zsíros kajákat" kijelentése baromság, attól függetlenül a május végi -10 kiló is az. rendszeres mozgás, egyszerű szénhidrátok(cukor, kenyér) mellőzése ami segít a fogyásban és alakformálásban. na meg persze sok víz. a te korodhoz én 1,5 liter vizet(ásványvíz lehetőleg)simán mondanék nyugodt szívvel napi fogyasztásra
2013. ápr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 LTK ***** válasza:
ha meg nem bírod már és nagyon vágysz valami édességre akkor meg nyomass étcsokit. 75%-ig egészen ízletes és még egészséges is! sok sikert
2013. ápr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!