Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így sok volt ma? és ti...

Ez így sok volt ma? és ti hisztek abban hogy bármit lehet enni ha mellette mozgunk? és hogy nem pont a kilok számítanak többi lennt

Figyelt kérdés

először is amit ma ettem: reggelizni nem birtam fájt a hasam ittam egy pohár citromos vizet

ebéd re egy töltött paprika és 2szelet kenyér:S

vacsora most volt egy activia yoghurt, emelett Sok vizet ittam és este megyek ki futni..

a kérdésem 2.fele hogy én azt vettem észre hogy volt Hogy ennél sokkal többet ettem egy nap és mégis fogytam 1-2kilokat kevesebb mint 1hét alatt.. utána abba hagytam a sportot de most megint van egy kis hasam muszáj megint..de én valahogy nem azért fogyok h pl 45kilo legyek hanem hogy, hogyan nézek ki..nekem Voksán Virág az egyik példaképem és ő is azt mondta hogy heti többször este de sosem méri magát mert az számít amit a tükörben lát.. én ezzel tökre egyetértek és ti?


2013. ápr. 25. 18:28
 1/3 A kérdező kommentje:
heti többször edz *elirtam virágnál:)
2013. ápr. 25. 18:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Napi 400 kcal-ával nem is fogsz lefogyni.
2013. ápr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem akarok fogyni inkabb formasodni
2013. ápr. 25. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!