Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindent beleadok, eves es...

Ha mindent beleadok, eves es tornazas szempontjabol, mennyi ido alatt tunhet el a narancsbor a combomrol?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 26. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy soha, ha genetikailag úgy lettél megalkotva.

Nem lehet ezt így megmondani, mert a nőket nem védi meg a tesztoszteron, hogy az irha alatti zsírszövet becsomósodjon.

2013. ápr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat de nem mindig volt...
2013. ápr. 26. 11:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem sosem tűnt el teljesen. Kamaszkoromban, nagyon meghíztam, 17-18 éves koromra lefogytam 15 kg-t, 50 kg-os voltam, halványult ugyan, de el sosem múlt.
2013. ápr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 nikozia12 ***** válasza:
Sportolok majdnem minden nap..életmódot váltottam és nagyon sok vizet és zöld teát iszom. 1 év alatt tűnt el a narancsbőröm. Ha nagyon mustrálom magam a tükörben akkor látok még némi hepehupát a fenekem alatt de ennyi.
2013. ápr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem ha a sportot kiegészíted helyes táplálkozással és masszázzsal, akkor 3 hónap. Én futottam, lépcsőztem, szénhidrátmentesen táplálkozom (még mindig) és tripleffecttel masszíroztam magam és már alig van narancsbőröm, szinte teljesen eltűnt. Egyébként az idő szerintem mindenkinél más, valakinél hosszabb, valakinél rövidebb.
2013. ápr. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem attól függ milyen mélyek, de ha sportolsz naponta és sok folyadékot iszol kb 6 hónap. szerintem soha nem tűnik el , de elhalványul, mert ahol károsodott a bőr, azt már eltüntetni nem igen lehet.
2014. jún. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!