Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eletmdvaltassal mennyi ido...

Eletmdvaltassal mennyi ido alatt sikerult megszabadulni a feleslegtol?

Figyelt kérdés

Eletmodvaltas alatt azt ertem,hogy sport, semmi kenyer sok zoldseg , gyumolcs,hus es tojas.Rajtam van 8kg felesleg..

Nem kerem azt,hogy ilyet kapjak,hogy nincs 180fokos fordulat, mert tudom, ezert mara mar fokozatosan alltam ra, es kivancsi vagyoki, kinek mennyi ido kellet.



2013. ápr. 28. 12:08
 1/8 BuuBoci válasza:
Előbb fogyóztam 2 hónapig, lejött 7-8 kg. Aztán volt, hogy visszaálltam, akkor sem jött vissza. Majd életmódot váltottam, azóta megint 6-7 kg. Ez augusztus óta.
2013. ápr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 BuuBoci válasza:
Mármint az életmód váltás volt augusztusban. A többi előtte. :) És még tervezek -5kgt.
2013. ápr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez függ attól mire állsz át. Mit fogsz sportolni. Stb.
2013. ápr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy heten legalabb otszor egy orat kocognek, nem ennek semmi edesseget, peksutit, vagy kenyeret. Reggelire teljes kiorlesu muzli egy kis kanal buza korpa(rost mniatt) , uzsira salatat legyen az gymuolcs vagy zoldseg ebedre tojast,hust vagy epp amit anya foz, vacsira pedig valamilyen zoldseges dologra gondoltam. Ezek alapjan ti mit gondoltok? Egybkent 16 vagyok 150 es 56kg sajna...
2013. ápr. 28. 16:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyedül az étkezés is megoldja a problémát, még akkor is, ha egész nap fekszel. De mivel ilyen nem valószínű, ezért a felsoroltakat edd, de mértékkel. Mellőzd a liszteket, és belőlük bármit, a cukrot, alkoholt. a gyümi, zöldség, és fehérhúsok megoldják a problémát. A hirtelen fogyás a szervezetben csak vészhelyzet üzemmódot indít be, és még egy pohár víztől is hízol később. tehát nagyon lassan, havi egy kiló veszteséggel számolj.


és tartani.

2013. ápr. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szoval akkor, ha en ezt tartom csak egy kilo megy le havonta?? Mert eddig sajna tenyleg nem volt olyan nap hogy ne egyek meg egy fagyit, vagy legalabb egy borkan lekvart.. es szegyen,hogy ennyitt ettwem, de miota van motivaciom valtozni akarok. Biztos, hogy ilyen lassu lesz? Ket naponta futok is mar egy orat..
2013. ápr. 29. 21:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Heti fél kiló lemegy és az számít lassú fogyásnak.
2013. máj. 1. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én egy hónapot csináltam végig hasonlóan, sőt! becsúszott néha 1-1 csoki, süti stb., és az edzést se tudtam rendszeresen tartani, mégis április elseje óta lement rólam 3.5kg. :)

Heti 0.5-1kg-val számolj, az az egészséges fogyás. Bár nálam pl. az elején gyorsabban mentek le a kilók, aztán kicsit belassult. :)

2013. máj. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!