Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyárra szeretnék lefogyni, és...

Igyekszemjotirni kérdése:

Nyárra szeretnék lefogyni, és kockás hast, ki tud segiteni?

Figyelt kérdés
14-15éves vagyok, 189 cmés 93kg kézilabdázok és futok heti7× nem reggelizek, és vacsizok, kiadòssan ebédelek kockás hasat és látványos izmokat szeretnék. Érdemes kipróbálni a tápszereket?
2013. ápr. 30. 16:19
 1/5 anonim válasza:
0%

Most akkor hány éves vagy?14 vagy 15??

Egyél naponta többször keveset, 6 után semmit..csak igyál!Tápszert a kisbabák esznekXDAzoknak nem az a nevük

2013. ápr. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
www.fitneszszakuzlet.hu/cikkbetekinto/kockahas-10-het-alatt
2013. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy kockásodsz, vagy ismosodsz, A "tápszerektől" nagy csodát ne várj ha nem vagy képben a kajálásoddal, de amúgy sem. Amúgy elég sok fajta van azokból, lehet akár cukorral telenyomott fehérjés is ami fogyáshoz egyáltalán nem jó, viszont a "tiszta" fehérjepor már sokkal inkább alkalmas fehérjekiegészítésre, de a rendes kajálást nem tudod vele kiváltani, max akkor segít ha teszem azt parizeres szendvics mellé benyomod, de a legjobb a normális kajálás, ha az rendben akkor jöhetnek a tápkiegek.
2013. ápr. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, ez a reggeli vacsi nuku alapból halott ötlet, amint írták napi több kaja olyan 5 már elfogadható,de van akinek a nagykönyv ellenére jobban pörög az anyagcseréje a kevesebb ,de nagyobb méretű kajálásoktól(pl nekem). Kalória deficitet kell elérned azaz vagy a kalóriát számolod, vagy méred a kaja súlyát, persze az alapvető, hogy minőségi kajából legyen :fehérje: hal,csirke,pulyka,sovány marha,disznó,tojás,sovány túró szénhidrátnak: rizs,bab,hajdina,durum tészta, egyéb hüvelyesek. ezen kívül a minőségi zsírbevitelt is növelned kell : olajos magvak,lenmagolaj, oliva olaj bármelyik megteszi.Vitamin beviteledet növeld meg, valamint a napi fehérjebevitelt tartsad magasan, a kaja az alap, edzés után a fehérjepor jól jön kiegészítésnek, kipróbáltam már néhány márkát nekem a scitec a kedvencem jó íz, nem puffadok tőle az ára közepes, de azt hogy a minőségi kaja az alap! anélkül nincs fejlődés nem győzöm hangsúlyozni.
2013. ápr. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 14 éves vagyok, de nyáron leszek 15.
2013. máj. 4. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!