Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem vagyok megelégedve a...

Nem vagyok megelégedve a "normalis testsúllyal" soványat szeretnék látni, a BMI indexen. Hogyan fogyhatok?

Figyelt kérdés
13eves vagyok es tudom,hogy ilyen korba nem jó fogyózni.."kevesebb nasi ,több mozgas ,nem kihúzni magad a tesiórák alól.." de nem eszek olyan sok edesseget( mostanaba mindenből kevesebbet probalok enni) és sosem vagyok felmentve tesi alól ,és még gimnasztika edzésre is jarok..de nem elég..

2013. máj. 1. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Remélem anorexiás leszel. Meg folyton hánytatni fogod magad.


Előre is gratula!

2013. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

ne foglalkozz a BMI indexxel, az csak egy szám. minden ember más, nem vonatkozhat egyetlen adat mindenkire. lehet hogy két hasonló magasságú és tömegű embert összevetve az egyik vékonyabb, a másik meg ducibb lesz. egyébként adott térfogatú izom jóval nehezebb súlyú, mint ugyanakkora térfogatú zsír.


a másik pedig, 13 évesen még bőven nem fejlődött ki a tested. járjál csak normálisan tesiórára, egyél rendesen, sőt nem ártana valami sportot is választani a tesi mellett. és próbálj meg minél kevesebb szemét kaját enni.

2013. máj. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megvonod magadtól a normális ételeket nem fogsz fejlődni. Ha nagyon keveset eszel akkor nem csak fejlődni nem fogsz, de mellé az is elképzelhető hogy hizni fogsz, mivel kevés a tápanyag és a test felkészül a raktározásra, az anyagcsere belassulása mellett. Normálisan kell étkezni, végülis lehet hogy ezt csinálod a "kevesebbet probalok enni" nem tudom mit takar nálad.
2013. máj. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szoktam heti kétszer 1,5órás gimnasztikara jarni.. szeretem a tesiket..:) köszi a valaszokat..:)
2013. máj. 2. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!