Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ajánlatok fogyókúrás...

Mit ajánlatok fogyókúrás ételnek reggelire amit egy egyszerű Spárban vagy kisebb Teszkóban be lehet szerezni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 2. 20:05
 1/10 nikozia12 ***** válasza:
Sparban van zabpehely fél kilós. 200ft. Csak meg kell főzni. én minden reggel azt eszem.
2013. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És miben főzöd meg?:D mennyire laktató és mennyit eszel belőle?:)
2013. máj. 2. 20:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Zabpehely+ fehérje + víz. Nem kell főzni,olcsó,és diéta alatt is bőven belefér.
2013. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
akkor tejjel ehetem vagy hogyan?:)
2013. máj. 2. 20:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Zabpehely. Én nem szoktam megfőzni.
2013. máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
A tej szemétkaja.
2013. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mostanában már nem szoktam zabpelyhet enni, régen se sokat, de én vízben főztem. Lehet enni almával, fahéjjal vagy kakaóval, mézzel, de akkor sok lesz benne a cukor. Kivéve, ha egészen bébi adagot eszel. De biztos lehet bele rakni sokmindent, kókusztej, különböző gyümölcsök...


Én tojást szoktam reggelizni zöldséggel és/vagy egy kis gyümölcsöt, mert nem vagyok reggel különösebben éhes. Éhesen ezek mit sem érnének, akkor valószínűleg a magkenyeremet ragadnám meg (tojásból és olajos magvakból készül, tápláló cucc). Ez az én személyes szénhidrátszegény (már amennyire tőlem telik, de ez a kenyér sokat segít) fogyókúrás étrendem alapköve. Habár életmódot váltottam, nem fogyózom, csak fogyok.

2013. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Se zabpehely, se tej nem jó a fogyókúrában.
2013. máj. 3. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

zabpehely + fehérje + víz <- kérdés: tejjel eheted-e.


Láttad a zabpehely + fehérje + TEJ ötletet valahol? O.o


Amúgy szalonna, kolbász, sonka, zöldségek.

2013. máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bírom,amikor a sok fogyatékos leszavazza az embert,mert "norbi ápdét" baromságot követ.

A tej igenis szemétkaja,és semmi szüksége nincs rá az emberi szervezetnek. "Diétában" pedig pláne nem.


Zabpehely nyugodtan mehet fehérjével + vízzel reggelire.

2013. máj. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!