Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi fog történni? NAGYON...

Mi fog történni? NAGYON fontos számomra, sürgősen szükségem van válaszokra.

Figyelt kérdés

Ha eddig diétáztam minden nap,500 kcal-t ettem és ma megettem 2500-at(sok,sok csoki és süti,szénhidrát) :(( és mellé egyáltalán semmit sem mozogtam nagyon megfogok hízni egy nap alatt ?:( ez lehetséges ?:(

Ha holnaptól fogom folytatni a diétát akkor nem lesz gond ? Akkor továbbra is fogyni fogok ?



2013. máj. 3. 10:59
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges 1 nap, de még 1 hét alatt sem elhízni.
2013. máj. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Epic fészpelm? Kérsz hozzá képet?


Egyébként nem, csak szépen lassan beteggé fogod tenni magad így, de hát ma ez alapkövetelmény már. Majd kapsz valami gyógyszert.

2013. máj. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nagyon sok volt,de egy olyan evésroham tört rám,hogy mindent amit csak kaptam a hűtőbe és mindenhol felfaltam a reggel,az előbb egy kakaós csigát és egy nagy csokis sütit ettem,ez kb 500 kcal :(

Most nagyon fáj a hasam.

2013. máj. 3. 11:29
 4/33 anonim ***** válasza:

Az jó, ha fáj a hasad, hátha tanulsz belőle...


Az teljesen jó, hogy bevittél 2500 kalóriát, nagy szükséged lehetett rá - az sajna nem jó, hogy nem rendes dolgokból vitted be. Ehetsz édességet, de ne rengeteget és jobb, ha a benne levő cukor gyümölcsből van... De olykor egy bonbon sem vész, de ne az legyen a napod alapja. Ez nekem intő jel, rossz táplálkozás (koplalós diéta) utáni átbillenés, újra rossz táplálkozással. Egyensúlytalanságra más értelmű egyensúlytalanság.

Egyél inkább rendesen, komolyan, ne tedd tönkre magad.


Nem hiszem, hogy valódi komoly hízást tudnál előidézni egy nap alatt (az, hogy a súlyod mit csinál, irreleváns, lehet, hogy le voltak ürülve a glikogénraktáraid, kevesebb víz volt a testedben, ésatöbbi), azt se tudom, hogy többet ettél-e, mint a napi kalóriafelhasználásod (bár lehet, hogy lassú az anyagcseréd a koplalástól)...


Szerintem az 500 kalóriás diétát ne folytast. Egyébként az miből áll? Utánanéztél, hogy mire van szüksége a testnek és azt beviszed-e? (Ennyiből aligha, de 500 kalóriából is lehet pocsékul és a lehetőségekhez képest a legjobban enni.)

2013. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

Attól fogsz meghízni hogy napi 500 kalóriát eszel. Ezt hosszú távon nem nagyon lehet komolyabb károk nélkül megúszni. Vagy tartod és akkor tönkreteszed magad és kórház, vagy pedig ilyen teljesen normális kilengéseid lesznek. Hiszen éhezik a szervezeted. És egyszer csak azt veszed észre hogy ezt játszod 3-4 naponta. Koplalsz majd bezabálsz majd megpróbálod még drasztikusabban és a végén elhízol. Szóval a 2500 kalória inkább közelebb volt a normálishoz mint a napi 500. És nem is biztos hogy holnap folytatni tudod, ahhoz kell még csak igazán erő hogy ha holnap is rád törő farkaséhséggel megbírkózz.

Szóval sürgősen állj le ezzel a napi 500 kalóriával mert előbb utóbb elhízol.

2013. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

úristeen! :O napi 500 kalória. ezt kitől hallottad? 1500-ra lenne szükséged. mióta csinálod? Nekem volt egy osztálytársam, nem hallgatott rám, és alma diétába kezdett. életemben nem hallottam róla, kb. annyit evett mint Te. és másfél hét után mentő vitte el a suliból.


Nem fogsz meghízni. Tudod miért tört rád az evési roham? mert kevés szénhidrátot vittél be! előbb utóbbbi mkire rátör ha keveset eszik, még 1500-nál is. Írj egy privát üzenetet és megbeszéljük hogyan kellene csinálnod. 2 éve kondizom. így tudom mire lenne szükséged. és sportolnod is kellene mellé. 500 kalóriával nem hinném hogy menne. :)

2013. máj. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Kérdező, senki sem él örökké.

Te az 500 kalóriás napi étkezéseddel aztán a mostani falásaiddal égeted a gyertyád, most mit vársz? :)

2013. máj. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Ez most egy olyan kérdés, ami az itt naponta fellelhető sok idióta kérdést figurázza ki? Vagy komoly? :)


Amúgy fogd fel úgy, hogy CH töltést csináltál, kell az is. (persze nagyon nem jól csináltad, de az már mindegy).

2013. máj. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Nyilván esélyesebb úgy elhízni, hogy koplalsz, tönkremegy az emésztésed aztán már betegség miatt nem tudsz karcsú maradni. Szerencsére nem mindenki jár így, de ezt elkerülendő szoktak az emberek 'egészséges' vagy milyen táplálkozásra törekedni.

Egyébként a napi 500 kalória bár kevés, de nem lenne a világ vége jó minőségű táplálékokból. Hát takarékos lenne, na.

2013. máj. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Sok válasz jött,köszönöm.

Szerintem nem lesz nagy bajom,hogy 500 kcalt eszek,zöldség,gyümölcs és joghurtból áll,vagy legalább is állt...

Volt amikor evészavaraim voltak,2 évig még 300 kcalt sem ettem és élek,az igaz,hogy utána amikor túlzásba vittem az édességeket 2 hónap alatt 10 kg-t felszedtem,de mondjuk nem bánom,mert így pont jó volt,csak azóta még jobban meghíztam,

egy hónap óta kezdtem ezt az 500 kcal-os diétát,volt amikor meghaladtam,de max. 300-al,

a gond csak az volt,hogy ma anyum hazahozta azokat az édességeket,nem bírtam nem enni belőle,miután telezabáltam magam anyum még azt mondja,hogy túl kevés volt,

jön,hogy verjem a fejem a falhoz.

Eddig egy almás pitét,egy fél tehéntúrós pitét,1 csokis sütit és egy kakaós csigát ettem,érzem,hogy megpukkadok úgy tele vagyok,

De holnaptól folytatom a diétát,ma a tesóm úgy is felfalja az egészet és holnap már remélem nem lesz itthon édesség.

2013. máj. 3. 13:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!