Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni? (Nem...

Hogyan tudnék fogyni? (Nem vagyok fogyókúra mániás őrült! ) 13/L

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. 170cm és kb 60kg. (Ez az átlag.) Igazából senki sem piszkál hogy kövér vagyok vagy valami.. Egyszerűen nem érzem magam jól a bőrömben. :l Deréktól lefelé valahogy nem vagyok okés! :D A fenekemmel és a combommal elégedetlen vagyok.. :l Az egyik nagy gyengém a nassolás (főleg délután). Nyár végére szeretnék leadni néhány kilót. Hogyan tudnék fogyni? Mit egyek és mit ne?

2013. máj. 4. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Legyél szerelmes! Én egy nyár alatt 20 kilótól szabadultam meg, úgy hogy nem is akartam. 65 kg voltam 175 cm vagyok és szeptemberre 45 kg lettem. Azóta sikerült híznom kemény 5 kg-ot és nem tudok felszedni többet, hiába próbálkozom. Egyébként napokon, sőt heteken keresztül egy szendvicseken éltem egész nap. Húst egyáltalán nem eszek, vegetáriánus vagyok, de viszont sokat nasizok én is, de hiába, nem tudok 50 fölé menni.


18L

2013. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Zöldség, gyümölcs, csirke, tojás, túró, tk. kenyér.

És heti 4-5× legalább fél óra intenzív sport. :)

2013. máj. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! :) Elsőnek: A szerelem ne megoldás nálam.. Ilyen dolgokban mindig balfék vagyok.. :l :DD
2013. máj. 10. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!