Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók! Veletek is...

Fogyókúrázók! Veletek is történt már ilyen?

Figyelt kérdés
fogyókúrázok. múlt hét hétvégén esküvőn voltam. sajnos ott nagyon elengedtem magam. ettem mindent ami csak elöttem volt.na meg az a rengeteg sütemény, torta. gondoltam , egy naptól nem lesz semmi bajom. mivel sok sütemény maradt mindet szétosztották. mi is kaptunk egy csomót. aminek nem tudtam ellenállni. szoval 3 napig csak zabáltam mindent. mikor elfogyott gondoltam visszaállok a normális étrendre.de nem megy.:( ma is összeszámoltam mennyit ettem.kb.3000-3500 kalóriát.pedig kellene még fogynom egy 10 kilót. hogyan tudnék újra könnyen visszatérni az 1500 kalóriás étkezésre? sose volt még ennyire nehéz:( azt hozzáteszem , hogy a héten 3 kilóval nehezebb lettem.
2013. máj. 5. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is egy nap is sokat számít. Másodszor, akkor ez így nem egy hanem négy nap volt...

Attól hogy eléd tesznek egy csomó kaját, még kell tudni mértéket tartani. Ok, hogy 100-200 kalóriával túlléped, de hogy a duplájával az már nagyon durva. Mi is most voltunk ballagáson, mégsem zabáltam tele magam, mértéket tartottam. Én is fogyókúrázok egyébként.


Nehéz lesz visszafogni 1500ra az étkezésedet. Ugyanolyan, mintha most kezdenél fogyózni. Először csökkents 2-300 kalóriával az adagodat, tartsd pár napig, aztán újra...

2013. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudom fura, de a szénhidrát kellemes kis függőséget okoz a szervezetben, azért kívánod annyira, azért nem bírsz leállni.

Ezt én is megtapasztaltam, amikor elkezdtem fogyózni (paleó életmódot választottam, mert beteg is voltam), hogy alig bírok lemondani a kedvencekről, de aztán szép fokozatosan elkezdett leállni a szervezetem a "szerről", nagy ritkán tör még rám a cukor éhség keményen, de akkor gyors alkotok valami normális sütit (maglisztből, nyírfacukorral, stb.)

Kitartást!

Itt még 20 kg van hátra, de már 20 le is ment. :D

2013. máj. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Huu ez beteges. Ezért nem kell megvonni a szervezetedtől a sütit. Néha-néha belefér, és akkor nem zabálsz 4 napig.
2013. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!