Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebéd után?

Mit csináljak ebéd után?

Figyelt kérdés

Kb 4 hónapja fogyókúrázom és szerencsére nagyon szépen haladok. Rendszeresen edzeni járok, egészségesen étkezem. Tehát életmódot váltottam. Egy problémám van, hogy délután ( legtöbbször ebéd után ) nagyon álmos leszek. Sajnos az álvasom nem mondható kiegyensúlyozottnak, sőt... Általában 9-12 közt kelek. ( elszoktam aludni pl. hajnali 1-2kor, felébredtek fél 4 vagy 5 körül és egész reggelig fent vagyok vagy 8 fele vissza alszom.

Igy hétfőnként 1re járok edzeni és kb háromnegyed 3-ra érek haza. Ezután rendbe teszem magam, és eszek. De utána eszméletlen álmosság van rajtam. Mit tehetek ?



2013. máj. 6. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

aludj.

edzés után vagy, és izom nem akkor fejlődik, amikor edzed, hanem amikor pihensz! ezért kell sokat aludnia aki izmot épít, mert alvás közben a legnagyobb a regeneráció.

2013. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, de nem szeretnék izmosodni, sőt épp ellenkezőleg. Csak szimplán fogyni szeretnék, nem az a célom, hogy izmos legyek.. :S
2013. máj. 9. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt annyira bírom..

Nem leszel izmos, emiatt nem kell aggódnod. Csak annyira, hogy ne nézzél ki annyira mint a telesz*rt zokni.

A testépítők tudod milyen keményen dolgoznak azon, hogy izmot szedjenek fel? És még nekik több évbe telik, mire elkezdenek fejlődni.

Szóval nem fogsz izompacsirta lenni.

Sok nő emiatt nem súlyzózik.. eszem megáll. Nagyon-nagyon nehéz izmot építeni, szóval nem lesz semmi bajod.

2013. máj. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*ne nézzél ki úgy (bocs, elírtam)
2013. máj. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!