Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet mellre hízni vagy...

Hogy lehet mellre hízni vagy hasból fogyni?

Figyelt kérdés

Tudom nincsen célzott fogyás... Viszont annyira furcsán néz ki a felsőtestem: van egy kis pocakom, felül viszont kilátszódnak a bordáim. Nem szép. Mit lehet ez ellen tenni?

17F


2009. szept. 29. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy, el kezdesz tetépíteni, és akkor nővekedni fog a felsőtesteden az izomzat. Ehhez hosszú idő kell. A hasadat diétával tudod a legkönnyebben eltűntetni, persze ha elkezdesz fogyni mindenhonnan le fog mennni még felülről is, ahol nincs felesleg. Tehát ott még vékonyabb leszel. Én azt javasolnám neked, hogy egyenlőre hagyd a hasadat és kezdj el sportolni.
2009. szept. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a saját kérdésed, nincsen célzott fogyás vagy hízás, hacsak nem orvosi beavatkozásra gondolsz. Ha tényleg szeretnél alakot formálni, akkor kezdj el sportolni, ezzel felhasználod a hasadon elraktározott zsírt, és mellizmodat meg megerősíted.
2009. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben köszi:-) futni fogok minden este
2009. szept. 29. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!