Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta alatt miket szoktál...

Diéta alatt miket szoktál nassolni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 11:45
 1/10 anonim válasza:
100%
gyümölcsöt, esetleg háztartási kekszet.
2013. máj. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Mindkettő felejtős. Csirkesonka, uborka, koktélparadicsom, mandula(max 10szem)...ja és szerintem nem is kell nass, ha 5x eszel egy nap, egyszerűen nem fogod kívánni.
2013. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Ha diétázni akarok nem nassolok. Döntsd már el mit akarsz, nem csak evésből áll a világ.
2013. máj. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Éljenek a lehangoló válaszok! :D

Amúgy én általában 2 naponta eszek kb. uzsira túrót, amihez egy kis cukrozatlan kakaóport + édesítőt keverek, azzal le van tudva a nass. :D

Ha esetleg filmet nézek, és közben muszáj valamit ennem, akkor egy alma, esetleg natúr joghurt + egy kanál méz. :)

2013. máj. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

(Na megint megjöttek az okosok. Mondani mindent lehet, kíváncsi vagyok ezek az emberek tartják-e magukat ahhoz amiket állítanak. Név és arc nélkül könnyű okosnak lenni.)


Én étcsokit szoktam nassolni, van egy lidl-ös 70%-os karamellás és narancshéjas ízesítésű. Nagyon szeretem. 2-3 naponta 1-2 kocka bőven belefér. Mandulát és kesudiót is szoktam majszolni, na persze nem csomag számra, hanem csak egy fél marékkal.

Aztán van még a zabkeksz, (na most jól le leszek pontozva):20 dkg apró szemű zabpehely,10 dkg teljes kiőrlésű búzaliszt,15 dkg margarin,2 tojás, kevés tej, agave szirup, 2-3 tk fahéj,1 tk gyömbér, 1 tk sütőpor.

Na meg ott vannak a gyümölcsök, meleg nyári napokon nagyon finom gyümölcs jégkrémet lehet belőle készíteni: "-"-gyümölcsök,

-víz,

-xilit porcukorrá őrölve (én darálóval szoktam készíteni)

Használhatunk hígított 100%-os gyümölcslevet is,vagy csak a gyümölcsök kinyomott levét, és akkor nem kell a xilit."

Biztosan most megvettek, már gondolatban kővel dobáltok meg, de igen én ezeket szoktam enni, persze nem minden nap és igen fogyok tőle. Ráadásul ettől csak tarthatóbb lesz a diéta.

2013. máj. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Múltkor csináltam olyat, hogy aszalt fügét beáztattam forró vízbe, leszűrtem, dióval összedaráltam és fahéjat tettem hozzá. Golyókat formáztam belőle és szezámmagba forgattam.
2013. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Korábban sanyargattam magam, nem ettem semmi nassolnivalót, max. almát... Most már sokkal többet eszek, rendszeresen mozgok és MINDENT eszek. Tegnap pl. megettem egy linzert. Múlt héten egy tiramisut. Ha utána nem nyomsz be még 3-4 darabot és mellette normálisan étkezel (laktató, rostos kaják, sok fehérje és zöldség), akkor nyugodtan megehetsz néha ilyesmit is. Ha meg nem bírod ki egy nap nass nélkül, akkor egyél minden nap 1 kocka étcsokoládét, de minél keserűbbet (70-80%-osat).
2013. máj. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Ja és a sok kaja mellett szépen fogyok :D
2013. máj. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én általában paradicsomot, uborkát, paprikát, répát, magokat, vagy egy fél gyümölcsöt szoktam nasizni, és hidd el, jobb érzés, mint chipset enni a tv előtt! :)
2013. máj. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MrMental válasza:

Bármi,ami belefér még a napi keretembe.:)

1650 Kalóriát viszek be egy nap.Most épp néztem 19:10 van és még csak 1000 kalóriát vittem be,úgyhogy hoztam magamnak egy ilyen 6 grammos csokit 60% os a neve: J:D Gross Amazonas.Meg hoztam egy citromos sört,meg egy méze pernyíket és most vagyok 1500 kalórián.Szóval később még megiszok 1 kakaót ami 190 KC Tehát 1690et fogok bevinni.:)

:):) Én így tolom.:P


17/F 110Kg....Volt 3 hónapja.:D

Most már csak 92 vagyok.:)

2014. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!