Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a zöld...

Mi a véleményetek a zöld kávéról? 16 éves vagyok és nagyon küzdök a kilókkal. Már fogytam 9 kilót, de majd háromnegyed évembe került és a nyár már a nyakamon van.

Figyelt kérdés
Örökletesen magas vérnyomásom van de jártam orvoshoz, mondott egy diétát (só mentesen kell ennem) és a legutóbbi kontrollon már gyógyultnak minősített. Az étrendet azért én folytattam. Szerintetek ihatom a zöld kávét fogyókúra gyanánt? Egyáltalán hogy kell? Mintha reggel a normál (koffein mentes) kávé helyett azt innám? És le kell főzni, vagy kapszulában van? (Amúgy bármikor ha kávézok koffein menteset ad anyum...)

2013. máj. 11. 16:36
 1/7 anonim válasza:
Nem zöld teára gondolsz?
2013. máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A-a első: [link]

De szerintem rossz kategóriában van a kérdésed.

2013. máj. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Vigyázz, mert ebben van koffein.
2013. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én most vettem olyan készítményt, amit a második válaszolód linkelt, és csak jókat hallottam róla. A koffeintől nem igazán lesz bajod, kicsit kevesebb lesz az alvásigényed és persze sokkal élénkebb leszel egész nap, de nincs ezzel semmi baj szerintem :D 2600 forintért egy próbát mindenképpen megér
2013. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és milyen hatásai vannak? valakitől azt hallottam hasmenésem lesz tőle. ez igaz?
2013. máj. 13. 10:44
 6/7 anonim válasza:
Nem, sajna nekem leginkább székrekedésem van, mióta szedem._. de pisilni többször járok~ szóval viszi ki a vizet rendesen
2013. máj. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A víz nem számít a fogyásban, ami szükséges, úgyis visszakerül. Szerintem ne a csodaszerekben keresd a megoldást (olyan úgy sincs), hanem a sportban. Javaslom, hogy ha túlsúlyos vagy, naponta sétálj egy fél órát, órát egy barátnővel (furcsának hangzik, de jó fogyókúra!) és menj el úszni. Ezek nem nagyon terhelik meg a szervezetet, viszont jó zsírégetők :)

A szerek kamuk. Nem véletlenül nem gyógyszerként, vagy gyógyhatású készítményként árulják, hanem étrendkiegészítőként!


Ha úgy érzed, sokat eszel, akkor gyógyszertárból kérjél növényi rostot. Ez teljesen ártalmatlan. Viszont, kaja előtt beveszel belőle 1-2 tablettát, iszol rá egy nagy pohár vizet, majd ezután ebédelsz csak, akkor kevesebbet fogsz enni, mivel a gyomrodban a rost magába szívja a vizet, így megdagad és telítettségérzést fog eredményezni. Persze túlzásba nem szabad vinni! Arra készülj fel, hogy sokat fogsz WC-re járni, mert a növényi rost kitisztítja majd a beleidből a lerakódásokat is.

2013. máj. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!