Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyűlölöm az undorító hányinger...

Gyűlölöm az undorító hányinger gusztustalan testem. Hogy nézhetek ki ennyire rondán? Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Ronda vagyok egy,kettő kövér. Normális fiatal lány akarok lenni,aki megehet néha egy meggyes rétest a városba járkálk a barátaival és normális alkata van. Fiatalon mindenki vékony a kics.szett életbe már! Én miért nem? heti 10 óránál többet sportolok figyelek az evésről ahogy az anyagi helyzetünk engedi hús sajnos max. heti egyszer van. Ez ellen nem tudok mit tenni. Nem állnak jól a ruhák rajtam semmilyen! Semmilyen fazon :( Hogy lehet ilyen béna fos alkatom? Mit tehetnék? Ennél többet nem tudok! Egy hónapja szenvedek és én nem látok változást!
2013. máj. 11. 18:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz fogyni lehet hogy beteg vagy.Pajzsmirigy vizsgálat,endokrinológia,stb

De csak ha nem tudsz fogyni.Mondjuk egy vérképet nem árt csináltatni,megnézik a cukrodat is.

2013. máj. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt ki fog derülni, hogy a kedves kérdező 180 centijéhez kb 40 kiló, ezt lefogadom.
2013. máj. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
0%
legyél kicsit igényesebb.. és ne egyél állandóan zsíros szart. fuss sokat (rendszeresen)és este 6után egy falatot se egyél ha nem muszáj ..
2013. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
tényleg hány kg vagy és milyen magas?
2013. máj. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hú de lepontozott valamelyik önjelölt "táplálkozás szakértő". Gondolom valamelyik zsírdisznó hízósertés volt, a "sportolás" szó olyan neki mint a bikának a vörös lepel...


A fogyás lényege az, hogy több kalóriát égetsz el, mint amennyit felveszel. Ha ugyanannyit veszel fel, amennyit elhasználsz, esélytelen lefogyni. Ha koplalással ledobsz sok felesleget, utána be lehet már állni stabil, kevés kajából álló étrendre, miközben a sportolást ugyanúgy folytatod, így a tested nem tudja miből visszaépíteni a zsírszövetet. Ez ellen lehet kapálózni, lepontozni, segget a földhöz csapkodni, még toporzékolni is,de a tény ettől még tény marad.


Aki meg olyan ostoba hogy fogyasztókapszuláktól meg csodaitaloktól várja hogy este beveszi oszt reggel átmegy a tű fokán is, az meg is érdemli hogy lehúzzák pénzzel.

2013. máj. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
vádaskodni nem kellene,a bérletemet 4000ft-ért vettem! és nem készpénzzel fizettem hanem ilyen szabadidős kártyával,ha ez nem lenne akkor nincs bérlet. Erről ennyit. 157cm/61kg
2013. máj. 11. 22:51
 17/17 anonim ***** válasza:
72%

Nem leszek népszerű de:

Egyél rendesen, szóval amiket eddig leírtál azok jók, csak egyél kevesebbet, ha van rá mód az olcsókat nézd-pl ma volt leértékelve auchanba túró fél kg 150ft-ért, uborka 40ft-ért, korpás kenyér 48ft/25dkg szóval jól szét kell nézni, és ha akciós akkor kell megvenni.

Sokat tudsz spórolni úgy, ha a zsírszegényet veszed, árban ugyanaz. Zabkását tudsz enni, az olcsó 200ft és heti kajád meglenne.

Tojás 300ft/10db, rizs 200ft/kf rizs főtt tojással.

csirkemáj, csirkecomb sütve hozzá rizs.

olcsóbb a darálthús abból stefánia vagdalt főzelékkel jó tud lenni. Joghurtból vegyél nagy naturt vagy kefírt, van, hogy 100ft és ezek finomak is, főzni is lehet vele pl rakott ételeknél tejföl helyett.

üveges lecsó aládinsztelsz egy kis hagymár 1-2db tojás, 1-2 szál virsli és kész az ebéd.

Paprikáskrumpli kis virslivel, uborkasaláta

Tojáskrém az jó lenne reggelihez piritósnal felvágott helyett.

2013. máj. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!