Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik joghurtot ajánljátok...

Melyik joghurtot ajánljátok ami a legelőnyösebb a fogyókúra céljából?

Figyelt kérdés
Nem szoktam reggel éhes lenni -egyáltalán-, de tudom hogy azért kellene valamit ennem. Hétvégente általában gyümölcsöt, piritost szoktam, de koliban erre nem nagyon van lehetőségem, gondoltam, hogy egy joghurt egy kis zab-bal tökéletes lenne.
2013. máj. 13. 22:57
 1/9 anonim válasza:

koliban miért ne tudnál enni gyümölcsöt? előző nap veszel egy almát vagy grapefruitot és probléma megoldva

de ha már joghurtra pályázol, mindenképpen valami cukor és mindenféle vacak menteset válassz! amúgy nagyon finom, ha este egy kis tálkában beáztatsz zabpelyhet egy kanál mazsolával, addig engedsz rá vizet, hogy éppen ellepje, letakarod egy tányérral és egy éjszakán át hagyod, hogy megszívja magát. reggel mikor felkelsz, csak lekapod róla a tányért, összekevered, ha akarod ráöntheted a joghurtot is és kész :)

2013. máj. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
meghajt a reggeli gyümölcs,és nem akarom a suliban összecsikarni magam :D:D ez a mazsolás ötlet csodásan hangzik, köszönöm!:)
2013. máj. 13. 23:23
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

SEM a joghurt SEM a gyümölcs SEM pedig a pirítós nem jó étel reggelire. A gyümölcs máskor még jó is, a többi fogyókúra alatt csak moslék.


Tojás, zöldségek, húsok, ha szereted akkor ízeltlábúak, puhatestűek az igazi emberi táplálékok, amiket meg tudsz emészteni, nem fogsz hízni tőlük.. mivel mostanában finnyásak vagyunk és nem gyűjtögetünk szép hízott kukacokat, így marad mondjuk egy szalonnás tojás salátával. Ilyet egyél reggel, de zabos joghurttal ne szórakozz már.. Akkor inkább hagyd ki a reggelit, igazából nem lesz bajod tőle DE ebédre jöhet majd egy tényleg dús, zsírokat és fehérjét is tartalmazó étkezés. Aztán vacsora előtt a gyümölcsevésed (ami rohadtul fölösleges fogyás alatt!) és egy vacsora, talán ne lefekvés előtt hanem pár órával azt megelőzve.

2013. máj. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 poiu ***** válasza:
Egyik joghurt sem jó.
2013. máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bármelyik natúr joghurt jó lesz, olyan sokat a szírtartalma sem számít, hogy attól híznál el. A zsírosabbak krémesebb állagúak, nekem jobban ízlenek. Ízesítheted is magadnak például fahájjal, natúr kakaóporral, gyümölccsel, kókusszal, mákkal stb. (plusz valami édesítőszer, méz, ilyesmi).
2013. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, nem szír, hanem zsír. :)
2013. máj. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De a hormontartalma azért már hozzájárul a hízáshoz, nemdebár?
2013. máj. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 poiu ***** válasza:
A joghurttal nem a zsír a gond, hanem hogy emeli az inzulint.
2013. máj. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy picit..

[link]

[link]

2013. máj. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!