Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a combomból...

Hogyan tudnék a combomból fogyni izmosodás nélkül?

Figyelt kérdés

Modellkedem és azt mondták a combomra, hogy túl izmos és abból szeretnék fogyni, a combom egyébként is idegsített már, hogy túl nagy és most megerősítést is kaptam, hogy tényleg nem szépek.

Hogyan tudnék fogyni úgy, hogy ne erősödjön és izmosodjon tovább?

(A futás jelenleg kizárva, mert szívritmus zavarom van és még ha most próbálkozom a gyógyszerekkel és tapasztalom ki, hogy melyik kell nekem.)

Köszönöm előre is!


2013. máj. 15. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

"és most megerősítést is kaptam, hogy "


1. hülye volt aki ebben megerősített

2. azért képet dobjál fel. inkább zsíros lesz nem izmos, bár egyelőre ez csak tipp


3. szénhidrátszegény táplálkozással tudnál fogyni. mint mindenki. Az epikus kérdés: miért hizlalnád magad cukorral, kenyérrel, krumplival, liszttel, rizzsel, tejjel, joghurttal ha nem akarsz zsíros lenni.

Miket szoktál enni?

2013. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem zsír ebben biztos vagyok, lovagolok és attól lett izmos ennyire a combom.

MINDENT eszek, sajnos a nap minden percében eszek és bármit-bármikor.

2013. máj. 30. 21:08
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2013. máj. 30. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!