Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van vlki, akinek lenne kedve...

Szandy :) kérdése:

Van vlki, akinek lenne kedve elkezdeni velem hétfőn a 7 napos diétát (és kitarótan be is fejezné és engem is ösztönözne)?

Figyelt kérdés
Csak h világosabb legyen,h mi is az :) [link]

2013. máj. 17. 22:57
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nem ajánlom, Sok diétát végigcsináltam, lefogytam, visszahiztam. Most eldöntöttem hogy nem " diétázok", hanem áletmódot váltok, több mozgás, másmilyen étrend. Kilenc kiló két hét alatt nagyon egészségtelen, és ha abbahagyod a kilók villámgyorsan visszajönnek. Lassú fogyásra törekedj, heti 0,5-1 kiló legyen a cél.
2013. máj. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

ezt enm ajánlom. én próbáltam a level diétát. az jó volt:D

ha gondolod azt megcsinálhatjuk :)

2013. máj. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2. küldenél egy linket??? :)
2013. máj. 18. 06:01
 4/15 anonim ***** válasza:

Azt a változatát csináltam korábban végig, ahol a 13 nap alatt 8 kg-ot ígért, rólam lejött akkor 6 kg, és évekig tartottam is a súlyomat. Az nagyon kemény, most majdnem ugyanaz az az étrend (egy kicsit lájtosabb formában) van fent a neten fehérje-diéta címen. Az a két hétre igéri a 8-9 kg-ot.

Szerdán fogom elkezdeni, mert ha utána számolsz, abban az esetben fog az egyetlen tisztességes ebéd vasárnapra esni = egy nagy főtt hal. Az egyéb napokon az ebéd főtt tojás stb. stb. munkában, iskolában is könnyen elfogyasztható. A főtt halat vasárnapra tartogatom, ezért az egészet nem hétfőn, hanem szerdán fogom kezdeni.

2013. máj. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdezők tudják, hogy csúnyán bele fognak bukni az ilyen kúrákba?


Mert a testük nem kúrákat igényel, hanem a mostani (elhízós) életvitel ellenkezőjét, egy szálkásító, egészséges táplálkozáson alapuló életmódot. Néhány hét kúrával hasznot aligha, inkább több problémát lehet elérni.

2013. máj. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

második vagyok.

ez sem olyan hogy húú lefogyok mittom én mennyit.

úgymond diéta előkészítő. na várj hogy megértsd.

én azért csináltam hogy leszűkítsem a gyomrom,és 1-2 kilótol pluszban megszabadít. 1 hétig csináltam,utána keveseket ettem mert szűk lett a gyomrom. ha gondolod megcsinálhatjuk,most akarom megint én is.

ha gondolod írj privit.

itt a link: [link]

2013. máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Csináld csak. Jó sok értelme van ám. Nehogy vedd a fáradságot, és utánaolvass, hogyan is működik egy normális diéta.
2013. máj. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

4-es vagyok!


[link]


Ezt kezdem el szerdán. Hasonló ahhoz, amit előttem felraktak, nézzétek meg ezt is!

Ennek keményebb változatát csináltam évekkel ezelőtt, a beígért 8 kg-val szemben akkor lement rólam a 6 kg, és évekig tartottam.

Ez most azért nem annyira kemény, biztos, hogy végig fogom tudni csinálni. Szerdán kezdem, akkor vasárnapra esik a főtt-hal ebéd.

Utána pedig én is át akarok állni egy kevésbé ch-dús étkezési szokásra, akkor bízom benne, hogy meg is marad az a súly, ameddig most eljutok. És hát persze a napi-kétnaponta intenzív gyaloglás, hogy a mozgás is meglegyen. Most már nyugdíjasként ráérek, csak bírják a lábaim cipelni a súlyomat! Azért kell valamennyit valamilyen módon leadnom, mert egyszerűen még egy hosszabb séta is nehéz a többletsúly miatt. (Leszoktam a cigiről, a kilók pedig csak jöttek, csak jöttek ...) :))))

2013. máj. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A reggeli úgy szar az összes diétában ahogy van. Kávé, cukor, zsemle. Gondolkozzatok már! Nulla hasznos tápanyag. Reggelire fehérje kell és zöldség. Mondjuk a nap többi részében is ez lenne a normális.
2013. máj. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

(L)

Jaj, igen! A kávés zsemlyés reggelik :D

Bakker és úgy csinálnak mintha étel lenne! Az is, annak akinek egyetlen célja hogy ne haljon éhen másnapig. De az ilyen ember nem foglalkozik ám fogyással, úgyhogy aki zsemlét akar reggelizni az a túlélés örömeit keresse, ne a szálkás/egészséges testét.

2013. máj. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!