Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A FLABéLOS-ról tudnátok...

A FLABéLOS-ról tudnátok véleményeket mondani? Mit tapasztaltatok? Hasznos?

Figyelt kérdés

2013. máj. 21. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
a lusta dögöknek való, akik várják a csodát, hogy leolvadjon róluk a zsír! hasznos, persze!!! annak, aki eladja a sok hülyének a flabélos bérletet meg napijegyet XD
2013. máj. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
56%

Megcáfolom az első kommentet. Egy ideje már járok Flabélos-ra.

Rengeteget megtudtam, és pozitív véleménnyel vagyok róla.

Ide is leírnám...

Fogyásra is alkalmas, de inkább csak ÁTFORMÁL!

A zsírt izommá alakítja

Ezért van az, ha a tükörbe látod a változást, de pl. a mérleg nem mutat.


10. alkalom után cm-ben lehetett mérni a különbséget.

A narancsbőr eltűnéséről nem is beszélve.

Persze emellett az étrendre is figyelni kell, én pl. kevesebbet eszek, és rengeteget KELL innom.

Mert ha nem iszol mellette in. 1,5-2l vizet naponta, kevésbé hatékony.


Számomra hasznos. :)

2013. máj. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
91%
A zsír nem alakul izommá...
2013. máj. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Igen,hasznos (1 honapja hasznalom,szinte minden nap 10 vagy 20 percet). Nekem az anyagcserem jobb lett tole,meg a hasamnal-derekamnal mar eltunt kb. 2 centi (nadragnal latszik,hogy le akar esni rolam :D), ill. ugy latom, hogy a combomon is szebb a.bor,kevesbe narancsligetes.....
2013. júl. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Kedves 2. Kommentelő!

Ne haragudj de akkora butaságot írtál ami lehetetlen! A zsír semmi féle képen nem tud átalakulni izommá mert két egymástol eltérő szövet pont ahogy a fábol sem tudsz acélt csinálni igy a zsír sem lehet izom! És a változások amiket megfigyelsz magadon valószínüleg nem egy olyan dolog miatt van ami ráz:) aki fogyni szeretne az inkább egy normális étrendet kövessen nem olyat ami mondjuk a nők lapjában van hanem inkább egy olyat amit egy személyi edző álitott össze és emelett rendszeres sport, sok kardio edzés es garantált lesz a szuper alak :) a flabelos egyedül arra jó hogy valamiböl meggazdagodjanak körübelül annyi haszna van mint ami pénz energiát küldenek a tv-n keresztül az asztro valamien csatornákon tehát szó szerint semmi:) és a napi 2liter viz mindenkinek ajánlott:) nemtudom mennyibe kerül a flabelos de szerintem ha kiprobalod hogy 2-3 hónapig lemész egy normálisan felszerelt terembe és hozzá értő emberek segítségét kéred normális étrendel akkor sokkal elégedetebb leszel mintha 2 éven keresztül flabeloszoznál :)

2014. jan. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Kedves elöttem kommentelő!

Ő úgy értette, hogy a zsír eltűnik róla, és a HARÁNTCSÍKOLT IZOMSZÖVETE a használatba vétel miatt megerősödik.

2014. febr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég durván hasznos! Én edzés előtt és után használtam 10-10 percet. Fellazítja a zsírszöveteket és sokkal hatékonyabb lesz utána a zsírégetés edzés közben. Edzés után meg nagyon jó levezető, főleg hogy ha nem csak egy helyben állsz rajta :) Egy hónap alatt 5 kilót fogytam.
2014. febr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az az ot kilo talan etrendnek es az edzesnek koszonheto de a flabinak tuti nincs benne szerepe:) gondoljatok bele h semmi oszefugges nincs a zsir felgasznalasa es a razkodas kozott :) aki betontorokalapacsol egesz nap a kozmunkan az se fogy semmit pedig raz rendesen :) ez csak egy jo kis penzcsalas az emberektol :) de levegot is adhatnanak el h az o levegojuktol jobban fogybal es abba is elemagyaraznanak minden szart:)
2014. ápr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!