Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A lány a képen behúzza a...

A lány a képen behúzza a hasát? Az első kép 2 héttel korábbi, mint a 2. Véleményekre vagyok kíváncsi

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 22. 12:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
én eléggé kételkedem ebben.
2013. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem rossz indulatból kérdezem csak most láttam meg ezt a 2 képet róla és nekem annyira furcsa hogy az elsőn sokkal ducibbnak látszik pedig nem régi kép

Én a kettő közt vagyok alkatban a combom akkora mint az első képen neki a hasam meg mint a 2. képen neki

2013. máj. 22. 12:34
 3/19 anonim ***** válasza:

Csak annyit olvastam a kérdésedből, hogy behúzza-e.


Megnéztem a képet. Nem olyan könnyű ezt megállapítani, de végül úgy ítélném meg, hogy mindenképpen dolgozik hasizommal.


Aztán láttam hogy 2 hét különbséget írsz a képek készítése között. Hát nem is fogyta le a hasát 2 hét alatt. Lehet kevésbé 'puffadt', de mindenképpen izommal segít rá, trükkös.

2013. máj. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2 hét alatt nincs ekkora szembetűnő változás. a 2 lány szerintem nem ugyanaz,, A 2 kép között legalább 10 kiló különbség van. ha nem több
2013. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De ugyanaz a 2 lány, csak levágtam a fejét,facebookos képek róla
2013. máj. 22. 12:36
 6/19 anonim válasza:
Szerintem a második képen az a fekete nadrág jól összefogja, nem úgy mint az a nagyon előnytelen rövidnadrág. meg lehet nem is friss képek voltak. legalábbis a kövérebb. Megfelelő ruhaválasztással nagyon sokat lehet javítani (és persze rontani) is az alakon.
2013. máj. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Biztosan több van a két kép között mint két hét.

1. vagy a lány nem ugyanaz

2. vagy Photoshop

3. vagy több idő telt el a két kép között, mint 2 hét


Hiába húzza be a hasát, akkor is sokkal vékonyabb a 2. képen. A kézfején, combján, mellkasán is látszik.

2013. máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De mondom hogy 2 hét a különbség! :D Ez tuti biztos, nem kevesebb nem több!Hiába nem hiszitek el
2013. máj. 22. 14:06
 9/19 anonim ***** válasza:
56%

Úgysem hiszem senkinek, akkor miért írtad ki a kérdést.

Az, hogy a két kép feltöltése között 2 hét telt el, nem jelenti azt, hogy a két kép készítése közben is annyi idő telt el.. :D


Ez nekem gyanús, 2 hét alatt ilyen látványos eredményt egészségesen nem lehet elérni.

2013. máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

nem is úgy értettem, hogy a feltöltés között -.-

ténylegesen a kép készítése között, de hiába magyarázom neked, ha úgysem hiszed..amúgy meg sztem be van húzva a hasa csak az elsőn még ráadásul fel is volt puffadva én annak tudom be

2013. máj. 22. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!