Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízni szeretnék. Ki mit...

Hízni szeretnék. Ki mit javasol hízásra? Fehérjék, turmixok gyógyszerek.10kg szeretnék felszedni. Soványnak látom magam.165/55

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden nap egyél a mekiben és a péksüteményeket se sajnáld :D Ha izmosodás hízásra gondolsz akkor meg járj kondiba, csinálj sulyzós edzéseket és minden étkezésre túrót vagy sült húst egyél (minél több fehérje legyen)
2013. máj. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hmm. régóta edzem, szívesen segítek ha szeretnéd . írj privit. Az előző hozzászóló csak tapogatózik. nem ért hozzá, szóval ne vedd kész tényként amit mond.
2013. máj. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ha tippelnék azt mondanám azt a 10est nem csak zsírból szeretnéd felszedni ugye?


Járj kondi terembe de előtt olvasgass a témában és rájössz sok mindenre úgy nem fog menni ha nagyon leegyszerűsíted a dolgokat.


Nehéz dolgod lesz készülj fel.

2013. máj. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pff én ennyiből akartam fogyni :O
2013. nov. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
165 cm-hez 65 kiló nem sok egy kicsit? o.O Szerintem pont most vagy jól. Nem kell híznod. Mert hogy gondolom nőként kérdezed ezt. Az is sokat számít, csak gondoltam 165 centivel nem férfi vagy. Meg hát kort sem írtál. Az is fontos. Ezek nélkül nem tudom megállapítani, hogy hány kilónak kellene legyél, de őszintén az 55 kiló még akkor is okés, ha férfi vagy.
2014. jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Előző vagyok.

Ja, és még véletlen se hallgass az első válaszolóra, remélem nem tetted, mert minden nap mekiben enni óriás baromság. Többet árt mint amennyit használ.. sokkal többet.

2014. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!