Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha kb nyolc kilót leadok, az...

Ha kb nyolc kilót leadok, az hatni fog a melleimre? Milyen OTTHON végezehtő gyakorlatokat tudtok mellizomerősítésre?

Figyelt kérdés
85C-s melltartót hordok és a méretükből fakadóan már most lógnak egy kicsit. Annyira nem, néztem néhány képet lógó mellekről és azokat meg sem közelítik, de azért nem olyan feszesek. Melltartóban nagyon jól néznek ki, anélkül kicsit kevésbé:/ Szerintetek ennyi súlyvesztéstől lógni fognak/összemennek? A génjeim miatt nagyok. Hogyan tudnám megakadályozni hogy akár a fogyókúrától, akár később lógjanak? Kézisúlyzóim vannak, más eszközöm nincs. Masszírozás, hideg-meleg vizes zuhanyzás segít?

2013. máj. 25. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Lassu fogyas es normalis sportmelltarto segit
2013. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ivilicious ***** válasza:
én is így vagyok vele, hideg-meleg vizes zuhannyal, masszírzással tartom karban,és igen,sportmelltartó :)
2013. máj. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!